2726
عنوان

آیا من میتونم؟؟؟

101 بازدید | 15 پست

امروز نرفتم سرکار تا با فردا خونمو تمییز کنم اما خواب موندم   

به نظرتون میتونم تا ساعت 2 که همسرم میاد دسسشویی حمام بشورم خرید کنم ناهار درست کنم آشپزخونه رو تمییز حسابی کنم گردگیری کنم یه جارو برقی الکی هم بکشم؟؟؟

ده روز بود که فشار کاریمون ززیاد بود و خونه رو تمییز نکردم

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 

از نی نی سایت بیا بیرون انشالله میتونی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 به وقت امدن شوهر تنها دوساعت دیگر باقیست تیک تاک تیک تاک    

یااااااا امامزاده بیژن 

من رفتم  دسشویی بشورم میام خبر میدم

منم الان حموم دسشوییو شستم لامصب یکساعت زمان برد ولی برق میزنننن شیر الاتم تمیز کردممم

منم دسشویی رو شستم دارم میرم سراغ شیر الات

بدو بدوو یالا بدوووووو    

دسشویی رو شستم میام اینجا گزارش میدم انگیزه میگیرم خخخخ برم آینه و شیرارو تمیز کنم تا لک نشدن

منه بد بخت آسم دارم وایتکس داره خفم میکنه 

بدبختی اینجاست همیشه تا دسشویی میشورم بعدش جیشم میگیره اه اه اه

[QUOTE=91075971]دسشویی رو شستم میام اینجا گزارش میدم انگیزه میگیرم خخخخ برم آینه و شیرارو تمیز کنم تا لک نشدن[/

هوراااااااااااااا تبریک شما به مرحله بعد راه یافتید ولی هنو ناهار نپختیاااااااااا     

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
[QUOTE=91075971]دسشویی رو شستم میام اینجا گزارش میدم انگیزه میگیرم خخخخ برم آینه و شیرارو تمیز کنم ت ...

تازه الان دیدم سینکمم زرده  اونم باید بشورم

منه بد بخت آسم دارم وایتکس داره خفم میکنه  بدبختی اینجاست همیشه تا دسشویی میشورم بعدش جیشم میگ ...

خو چرا با وایتکسسس با داموستس بشووور دختررررررر خیلی بهتر از وایتکسه

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
2706