2737
2734
کدوم سایتا؟ بورس ی سایتی برای معامله سهام هست سیگنال گرفتن علم میخواد و کمی هوش ک همه دارن فقط پشت ...

خب منابع مطالعاتیش چیه کتاب یا نت 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ازکجا برم مطالعه کنم؟کتاب داره آیا؟ 

اره کتاب هست 

اینترنت هست

کلاس هم میتونید برید

فعلا از اینترنت استارت بزنید ببینید علاقتون هست

بعد بیاید کتاب معرفی کنم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
عزیزم تو نت کااامل راجب همه چی توضیح داده ولی نباید عجول باشی من خودم دانشجو اقتصادم اما یک ماه شب و ...

بعد چقدر سرمایه اولیه میخواد واینکه میشه بگی الان خودت سودت چقدره

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
2728
عزیزم تو نت کااامل راجب همه چی توضیح داده ولی نباید عجول باشی من خودم دانشجو اقتصادم اما یک ماه شب و ...

نه کلاس رو بیخیال
چی باید سرچ کنم توی نت دقیقا؟

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
بعد چقدر سرمایه اولیه میخواد واینکه میشه بگی الان خودت سودت چقدره

سود بورس متغیره عزیزم

میتونه ماهانه باشه یا سالانه یا چن روزه

بستگی داره سهامتو چقد نگه داری

مثلا بار اخر من 9 تومن گذاشتم تو بورس 5 روز فقد نگه داشتم 1 تومن سود کردم

اما با هر سرمایه ای میشه شروع کرد

حداقل 100هزار تومن

2738
نه کلاس رو بیخیال چی باید سرچ کنم توی نت دقیقا؟

یادگیری بورس

چطور معامله بورس انجام بدم

ویدیو هم زیاده

سایت کارگزاری ها هم معمولا اموزش دارن

بذار الان لینک اون تاپیکی ک ی خانومی زده بود هم براتون میذارم

بخونید کلشو بقیه چی نوشتن

سود بورس متغیره عزیزم میتونه ماهانه باشه یا سالانه یا چن روزه بستگی داره سهامتو چقد نگه داری مثلا ...

9 و 1 میلیون ومیلیارده 

یادگیری بورس چطور معامله بورس انجام بدم ویدیو هم زیاده سایت کارگزاری ها هم معمولا اموزش دارن بذا ...

دستت درد نکنه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2706