2410
2553
عنوان

خبر بارداری به همسر

231 بازدید | 12 پست

سلام

من  پنجم خرداد موعد پریودمه و با وجود یه فولیکول ۱۴ تو روز دوازدهم سیکل ، احتمال میدم ک این ماه باردار باشم.

بچه دوممه و یه پسر چهارساله دارم♥️

میخام ببینم اگه حامله باشم چجوری به همسرم بگم ک حالت سورپرایزی داشته باشه؟🤔

بیاین از تجربه هاتون بگین شما چطور خبر بارداریتون رو ب همسراتون دادین؟😍😍😍

رادینم زندگیمه🧿 و منتظر دومین پسر زندگیمونیم🙋🏻‍♀️♥️خدایا سلامت دارش  🙏🏻🤰🏻😘

بچه اول سوپرایزی داره     هرچند که من تجربه هیچکدوم ندارم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من همسرم فرصت نداد بهش خبر بدم همیشه پشت در دستشویی وا میساد

مث شوهر من😑

ولی تصمیم دارم وقتی سرکاره بیبی بزنم😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2720

منم روز ۱۴ فولیکول ۱۷ داشتم احتمال بارداری بدم ؟ دو روزه عقب زدم .دکتر گفت فولیکولت خوب نیست

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

یادش بخیر..... من یه نامه نوشتم باجواب ازمایش بی بی چک و یه دست لباس نی نی گزاشتم ووصندوق عقب ماشین ...

بهدم رفتیم پارک ...یکن راه که رفتیم گفتم من سردمه پالتوم رو از ماشین میاری؟ هیچی دیگه رفت سر صندوق و ....😍😍😍منم از دور نگاش میکردم ....کاملا شوکه شده بود😂

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
بچه اول سوپرایزی داره     هرچند که من تجربه هیچکدوم ندارم

چرا فقط بچه اول؟ بچه ها به یک اندازه عزیزن 

2714
والا من همسرم فرصت نداد بهش خبر بدم همیشه پشت در دستشویی وا میساد

اخی عزیزم😍

مث شوهر من😑 ولی تصمیم دارم وقتی سرکاره بیبی بزنم😂

منم صبحا میزنم

منم روز ۱۴ فولیکول ۱۷ داشتم احتمال بارداری بدم ؟ دو روزه عقب زدم .دکتر گفت فولیکولت خوب نیست

چراا خوبه ک تا حدودی

بچه منم ۷ خرداد باید پری بشم این ماه ۲شب اقدام کردم شما چه حالت هایی دارین 

من تو تاپیک قبلی حالت هامو گفتم 

درد زیر شکم و کمر و نفخ و ترشح ابکی بی رنگ

یادش بخیر..... من یه نامه نوشتم باجواب ازمایش بی بی چک و یه دست لباس نی نی گزاشتم ووصندوق عقب ماشین ...

اخی عزیزم خدا نی نی تو حفظ کنه😍