2733
2734
عنوان

بیاین بگین چجوری از موهاتون مراقبت میکنین ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصن تاوقتی خیسه شونه نمیکنم سشوارم اصلا اتوهم خیلی کم پیش میاد واینکه اصلا موهامو نمیبندم همیشه میبافم و خداروشکر موهام خیلیی حالشون خوبه😃اگه موهاتون نازکه و میپیچه بهم موقع شونه زدن یکم سرم مو بزنین راحت شونه میشه کنده هم نمیشن😊

خب چه ماسکی واسه مو چرب خوبه؟  فکر کنم اینجوری ریزش مو کمتر میشه درسته؟!

عزیزم ارایشگرا مثلا برای موهایی خیلی گره میخوره استفاده میکنن من اما به موهام که میزدم خیلی نرم میشد عالی بود اسمش ماسک مو هست هر جا برید داره یعنی لوازم ارایشی ها دارن اما خیلی نزن اونجا هم بپرسی بهت میگن و اسپری ارگان هم. عالیه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2738
من هررررر شب روغن کرچکو فندوقو ترکیب میکنم میزنم قرص زینک ایرانی هم میخورم ریزشم کلاااا برطرف شده در ...

هرشب روغن میزنی بعد هر روزم میری حمام شامپو میزنی یا باهمون موی چرب میمونی راحتی؟

2706