2737
2734

من به شدت قبل بارداری استعداد چاقی داشتم .الان هر چی میخورم انگار نه انگار 

۵ کیلو کم کردم ولی هنوز هیچی اضافه نکردم .اخر هفته ۱۸ ام 

باید برم متخصص تغذیه؟

🔵🔵🔵وزن اولیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مولتی ویتامین خارجی بگیر و غذاهای پرکالری بخور... صبحانه کره و مربا _نهار به برنجت کره یا روغن اضافه کن _خورشت رو بیشتر بریز  و سیب زمینی سرخ کن کنارش_ میوه های پرکالری مثل موز بخور ... عصرانه نون پنیر یا برنج نهارو بخور _بعد از شام هله هوله بخور _

مولتی ویتامین خارجی بگیر و غذاهای پرکالری بخور... صبحانه کره و مربا _نهار به برنجت کره یا روغن ...

پریناتال میخورم ولی هنوز تهوع دارم 

به خاطر قندم برنج و مربا و سیب زمینی خیلیییی کم باید مصرف کنم 😕

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2738
تو ک بهتر از منی.  ۲۰ سالمه ۴۶ کیلو با ۱۶۵

فکر میکردم من خیلی لاغرم!!! منم 20 سالمه قدم168  و وزنم50 بود دیشب دوباره وزن کردم یک کیلو زیاد کرده بودم گوش شیطون کر!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
پریناتال میخورم ولی هنوز تهوع دارم  به خاطر قندم برنج و مربا و سیب زمینی خیلیییی کم باید مصرف ...

من تا روز اخر حالت تهوع داشتم

تو اتاق عمل فقط دو بار بالا اوردم 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
خب اگر سونو رفتی و وزن بچه مناسبه مهم نیست وزن اضافه نکردن خودت مولتی ویتامین و کلسیم میخوری ؟

سونو آنومالی ۲۱۰ گرم بود 

ویتامینم فقط پریناتال میخورم

🔵🔵🔵وزن اولیه 
فکر میکردم من خیلی لاغرم!!! منم 20 سالمه قدم168  و وزنم50 بود دیشب دوباره وزن کردم یک کیلو زیاد ...

خوشبهالت. من دکترم رفتم گفت از ارث و پرتحرک بودنته وگرنه خیلی میخورم

prove yourself to yourself not others
2706