2726

مبارکه عزیزم

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکه عزیزم

امضات لایک

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
امضات لایک

😘😘😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
دیشب واسم کاپ قاعدگی خریدن. اصلا نمیدونستم که کی میان. رفتم یه تست زدم از سر کنجکاوی. مثبت شد. 

ببخشید یه سوال کاپ قاعدگی چیه؟؟اصلا برای چیه؟؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
ببخشید یه سوال کاپ قاعدگی چیه؟؟اصلا برای چیه؟؟

منم از همین نی نی سایت باهاش آشنا شدم. یه پلاستیک کوچولو که تو واژن قرار میگیره و خون پریودی اون تو جمع مشه. تازه دیشب دستم رسیده تاحالا استفاده نکردم.

این پوشیه ای هست ک خودم دوختم آبجی جونم.دو لایه ست ، اما لایه دوم ک حریر هست روی چشم نمیاد از زیر چشم متصل شده .

اینجا لایه حریر رو زدم کنار :

تمام اندازه هاش رو دارم اگ خواستی .

اینا هم مدلای دیگ پوشیه ست ،مث همینه فقط لایه بندیش متفاوته یا زیرش هلال تره

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹