2703
2553
عنوان

حالم از اينجور ادما بهم ميخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 48 پست
هيچي والا همه ي كاراشو خودش ميكنه تازه خيلي از كاراي پدر مادرشم انجام ميده مامبزرگم زمينگيره جواد بي ...

فقط در ظاهر فرق داره؟؟؟ 

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نديديشون ؟؟ همشون شبيه هم ديگه ان

چرا دیدم فقط میخواستم ببینم اخلاقشون چطوره!! هوششون چی؟؟ اینا درسم میتونن بخونن؟؟

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
چرا دیدم فقط میخواستم ببینم اخلاقشون چطوره!! هوششون چی؟؟ اینا درسم میتونن بخونن؟؟

باهوشه زود يادميگيره ولي سواد خوندن نوشتن نداره مامانبزرگ و بابابزرگمم كم كاري كردن اونايي كه سندرومن هم ميتونن با سواد بشن عموي من يه مدت كه كوچيك تر بود مدرسه استثناييا ميرفت با چوب مجسمه درست ميكرد خيلي وقته ول كرده ديگه درست نميكنه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2714
باهوشه زود يادميگيره ولي سواد خوندن نوشتن نداره مامانبزرگ و بابابزرگمم كم كاري كردن اونايي كه سندروم ...

عزیز دلممممممممممممم. چقد من عاشقشونم. ن از سر ترحم، چون خیلی دوست داشتنی و مظلومن

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
پسرهمسایه منم سندروم داون داره خیلی مهربونه خیلی هم خجالتی دیگه مارو میشناسه میبینه سلام میده دوس دا ...

آفرین عزیزم

کاشکی همه فرهنگ و درک شما رو داشتن با این افراد عادی برخورد می کردن

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
نه بابا من ميشناسمش به خاطر ابرو ريزي و ظاهر عموم اين حرفو زد 

اگه اینجوریه که خدا جوابش رو میده . خدا نکنه که در آینده این موضوع برای بچه خودشون اتفاق بیفته ولی اگه افتاد آیا دوست داره باهاش اینجوری رفتار کنن . ؟ به نظر من فقط پدر و مادرتون که بزرگتر محسوب میشن برن کافیه . شما و عموتون نرید . و به پدر و مادرتون هم بسپارید که حتما عنوان کنن مه به خاطر اینکه عموتون نیومد شما هم نرفتید که پیش اون بمونید

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اصلا خيلي مؤدبه قبلنم بوده تو مراسما تو عقد خودمم بود كت شلوار پوسيد يه گوشه نشست فقط دست ميزد 

اشکم درومد

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
والا من جاتون بودم کلا خانوادگی نمیزاشتم بریم دختره نکبتو

منم دوست داشتم اينكارو ميكردم ولي از طرفيم دوست ندارم به بابام يا اقاجونم بگم دلشون ميشكنه ناراحت ميشن خيلي روش حساسن 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2706