2733
2734
عنوان

بارداري و مخالفت خانواده خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 43 پست
به ما گفتن ميرن دكتر كه صد درصد پسر شه حتما پسر ميخوان يك ساله رژيم و اينا گرفته بودن دوتايي كه پسرب ...

خب پس همونه 

ولی بیشتر ناباروری دارن تا پسر دوست داشته باشن

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
واچه ربطی داره خب خداصلاحش این بوده که به شمازودتربچه بده،برادرت حتمامشکل دارن ک نمیتون بچه دارشن،ای ...

شب و روز تو فكرمه همش ميام با ني ني حرف بزنم بهش ميگم نميدونم اومدنت كار درستي بوده يا نه ولي ايشالا كه زندگي خوبي داشته باشي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت ميشه؟؟ حتي به مامانم گفته تو مادر خوبي نيستي نتونستي مديريت كني همونطور كه من بچه بزرگه ام بچه ...

رفتار اونا غلطه عزیزم ، تو بخاطر بچت خوشحال باش ،تا میتونی از همین الان بهش محبت کن ، مهم نباشه واست،تو عقد باردار میشن ،شما ک یکسالم گذشته موقعش بوده

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2728
من هشت سال پیشگیری کردم.  ازبس مادرشوهر م گفت مواظب باشید و زوده. حالا یکساله بچه میخوام نمیش ...

من همسرم واريكوسل داشت، راستش دليل باردار شدنم اين بود كه ممكنه درجه مريضيش بره بالا باردار نشم چون ما نامزد كرديم همسرم بهم گفت گفت من اين مربضي رو دارم ممكنه خيلي سخت باردار شي يا بعد مدت ها درجه اش بره بالا نشي 

منم بخاطر اين كه نكنه باردار نشم گفتم حداقل الان كه درسم تموم شده يه دونه ارو داشته باشم كه با اين برخورد هاي خانوادم مواجه شدم

باورت ميشه؟؟ حتي به مامانم گفته تو مادر خوبي نيستي نتونستي مديريت كني همونطور كه من بچه بزرگه ام بچه ...

واااای چه حسود، آخه مرد تا این حد حسود ندیده بودم. 

بخدا بهترین کارو کردی. خانواده من همش گفتن زود بچه نیار و.. چند سال گذشت و باردار شدم به یکیشون گفتم چون از من بزرگتر بود و هنوز خودش نمیخاست بچه دار شن بهم اولش توپید که هول بودی فلان و.... خیلی دلم شکست. 

البته یه اتفاقی افتادو هفته های اول سقط شد و بعد دو سال این ماه اقدام کردم

شب و روز تو فكرمه همش ميام با ني ني حرف بزنم بهش ميگم نميدونم اومدنت كار درستي بوده يا نه ولي ايشالا ...

وای اصلااین حرف وبه بچت نزن بخدااون میفهمه اثرمیذاره روش توفقط بایدالان فکربچت باشی همین چون داری بهترین وشیرین نرین زمان وطی میکنی،وقتی که ایشالابدنیااومدمیبینی چقدخوشحال میشن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

وااا چه توقع بی جایی بگو شما زندگی خوتون دو دارید منم زندگی خودم رو شاید شما بخواید ده سال دیگه بچه بیارید به من چه

من هفت ماهمه بابام هنوزم میگه دومی برا چیت بود چقد خری چرا فلان چرا بهمان ولی من اصلا اهمیت نمیدم چون یه بچه واقعا بد بود 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
من هشت سال پیشگیری کردم.  ازبس مادرشوهر م گفت مواظب باشید و زوده. حالا یکساله بچه میخوام نمیش ...

ببخشید عزیز یعنی واقعا پیشگیرع تاثیردارع؟من ۴ ساله پیشگیری دارم،احتمالا تا ۳  سال دیگ نمیتونم بچ بیارم،این بده؟یا واس هرکس فرق داره اگ پیشگیری کنه؟

ببخشید عزیز یعنی واقعا پیشگیرع تاثیردارع؟من ۴ ساله پیشگیری دارم،احتمالا تا ۳  سال دیگ نمیتونم ب ...

نمیدونم بخدا

من قبلا هم نامنظم بودم. ولی اگه از سلامت دو طرف اطمینان ندارید پیشگیری نکنید.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
وااا چه توقع بی جایی بگو شما زندگی خوتون دو دارید منم زندگی خودم رو شاید شما بخواید ده سال دیگه بچه ...

مباركت باشه عزيزدلم 

من اولي اينطوري شدم فكر كنم دومي رو بخوام بيارم داداشم دارم بزنه😂

منم هنوز باردار نشدم ولی حس میکنم باردار بشم خانوادم اصلا خوشحال نشن چون همش بهم میگن بچه نیار بچه ن ...

منم بچه آخرم اصلا خوشحال نشدن خانوادم فكر كنم ناراحتم شدن البته مهم نيست ديگه برام

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2706