2726
عنوان

بارداري و مخالفت خانواده خودم

1249 بازدید | 43 پست

من بعد يه سال از عروسيم باردار شدم هيچكس از خانواده خودم خوشحال نشد هيچ حتي برادرم ناراحتم شد كه چرا اون ٥ ساله ازدواج كرده من قبل اون بچه اوردم و مادر پدرم هم پشت اون دراومدن 

نميدونم كار درستي كردم باردار شدم يا نه نميدونم اصلا بعدا قراره چه بي محبتي هايي از خانواده من بكشه حسابي گيجم 

حتي حوصله ندارم ديگه جايي برم يكي بهم تبريك ميگه مامان شدم ديگه خوشحال نميشم 

خيلي سخته ادم از خانواده خودشم بخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه ارتباطی به اونا داره.

ضمنا اگر شماتت کردند و زیر سوال بردند بگو رفتم دکتر گفت تنبلی داری اگر جلوگیری کنی ممکنه هیچ وقت بچه دار نشی. شوهرم طلاقم میداد

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

واچه ربطی داره خب خداصلاحش این بوده که به شمازودتربچه بده،برادرت حتمامشکل دارن ک نمیتون بچه دارشن،ایشالاخدابه اوناهم میده،استرس نداشته باش برانی نی ت خوب نیست

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
بارداری ی تصمیم دو نفره اس، ن خانوادگی ب برادرت هم ببخشید مربوط نیس کار درستی کرده مبارکت باشه

باورت ميشه؟؟ حتي به مامانم گفته تو مادر خوبي نيستي نتونستي مديريت كني همونطور كه من بچه بزرگه ام بچه امم زودتر به دنيا بياد 

اين دخترهنوز خانواده شوهرشو نميشناسه كه داره براي اونا بچه مياره

باورت ميشه؟؟ حتي به مامانم گفته تو مادر خوبي نيستي نتونستي مديريت كني همونطور كه من بچه بزرگه ام بچه ...

چه بی منطق هستند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

منم هنوز باردار نشدم ولی حس میکنم باردار بشم خانوادم اصلا خوشحال نشن چون همش بهم میگن بچه نیار بچه نیار نمیدونم چرا من بچه آخر خانواده هستم بقیه خواهر و برادرم بچه دارن ب اونا چیزی نمی‌گفت ولی ب من میگن نمیدونم چجوریه 

لابد برادرت وزنش مشکل ناباروری دارن خانوادت در جریان براهمون غصشون شده

به ما گفتن ميرن دكتر كه صد درصد پسر شه حتما پسر ميخوان يك ساله رژيم و اينا گرفته بودن دوتايي كه پسربشه كه مثل اينكه من برنامه هاشونو بهم ريختم😅

من هشت سال پیشگیری کردم. 

ازبس مادرشوهر م گفت مواظب باشید و زوده.

حالا یکساله بچه میخوام نمیشه. تنبلی تخمدان گرفتم.

شوهرم عذاب وجدان داره.

2706