2733
2734
عنوان

چقور به قسمت و حکمت اعتقاددارین؟؟

296 بازدید | 56 پست

تو ثروت و کار

این درسته اگه قسمتت تواین دنیا فقر باشه هررررررررررچقدرم بدویی ازااین وضعیت خلاصی نداری؟

پس مگه خدانمیگه برای انسان حاصلی نیست حز نتیجه تلاش ها و کوشش هایش!؟؟یعنی اینا همش دروووغه؟

حس میکنم من هرررررررذچقدرتلاش کنم توتقدیرم اینه که دستم توجیب خودم نباشه و مستقل نباشم  مجبووووووورشم تن به ازدواج زووورکی بدم😔😔چون خدااااانمیخواد

نمیدونم استارتر جون  سوال منم هست چون سالها دویدم هزینه کردم بچه دار نشدم فک کنم نه قسمت نه حکمت فقط شانس

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این مسئله تو برمی‌گردد به حکمت خدا. 

ما از یک دقیقه دیگمون خبر نداریم، از کجا میدونی شابد بصلاحته که شاغل نشی، 

خوب بود شاغل بودی دور از جون یک مریضی میگرفتی، ازدواج ناموفق داشتی؟ (قصد توهین به خانمای شاغل و ندارمااا‌) 

خدا همه چیزو باهم نمیده، پول و شاغل بودن شوهر خوب بچه سالم تن سالم، بچه صالح بالاخره ی جات میلنگه 

اینو دیدم که میگم. 

نمیدونم استارتر جون  سوال منم هست چون سالها دویدم هزینه کردم بچه دار نشدم فک کنم نه قسمت نه حکم ...

اگر بچه دار میشدی(دور از جون) شاید میشد بلای جونت، اگه معتاد نا خلف میشد که آرزوی مرگشو کنی. 

به اینا هم فکر کن. 

2738
این مسئله تو برمی‌گردد به حکمت خدا.  ما از یک دقیقه دیگمون خبر نداریم، از کجا میدونی شابد بصلا ...

راضی بودم هرررررر مریضی میگرفتم میمردم هرررررررررربلایی سرم یومد ولی دستم توی جیب خودم بود  این حق طبیعی هرانسانیه که خدا اونو به من زیاد میبینه

2706