2737
2734
عنوان

منظورش چیه از کاراش

336 بازدید | 42 پست

ار کارای شوهرم بگم شاخ درمیارین .ارشد داره همش میگ میخام زبان فول شم پایه باش ی مقدار بلده.باز میگ اگ ارشد بخای بخونی موافقم منم گفتم پولشو بده چشم.ساکت شد .میخاد از جیب خودم برم.درحالیک من دلم بچه میخاد .میگ من هنوز خوب نمیشناسمت.گفتم شناخت مال قبل عقده ن بعد عقد.دوبار تو این یکسال زندگیمون رفته دادخواست طلاق داده یبار شش ماه پیش یبار قبل عید.باردومی دلم خ شکست .دعوای بدی داشتیم گفتم طلاقم بده اخه ذله ام کرد.سریع گفت باشه.شب رفت سرکار صبح اومد ی کاغذ پرت کرد سمتم گفت امضا کن عجله دارم برم ـگفتم ن اول باید بخونمش.تقاضای طلاق درقبال بخشش کل مهریه و دادن خسارت بود.گفتم چ خسارتی گفت از دست تو اواره شهر خودم تو شدم سه ماه بیکار بودم باید خسارتشو بدی.عین حرفاشو نوشتم .دیگ بی عرضگی اون بمن چه.من حتی بهش پیشنهاد دادم ک اگ موقعیت کاری تهران یا هرشهری واست پیش اومد برو منو بذار خونه مادرم بچه دارم کن .مامانم هوامو داره تو برو دنبال موقعیات ک نگه تو منو از پیشرفت انداختی اخه الان همش میگ تقصیر توعه پول ندارم.قبلانم میگفت تقصیر زن قبلیشه ک بی پوله.بلند پرواز بوده.گفت ن من هرجا برم تو هم باید باهام بیای حتی تهران کردستان هرجا.گفتم تو برو بذار ی بچه داشته باشیم میام باهات.با بارداری ک نمیشه.میگ تو بدرد من نمیخوری.نرفت.میگ تو مانع پیشرفت منی😒یبار هفته پیش گفت بیا بریم ازمایش بدم شاید اصلا عقیم باشم تو هم ک بچه دوستی زودتر جداشیم کمتر خرجت کنم.ینی حرف اخرش منو سوزونده حتی اجاره خونمو مامانم میده بعد کمک خرجی از پول خودم خرج خودم میکنم-شاغل نیستم-حرفش خ زوره.نمیتونم ب مامانم بگم .ازدواج دوممه.هرروز گریه میکنم از دستش.با کسی ام نمیتونم دردل کنم میگن لابد تو بدی با دومی هم نساختی.😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین بچه رو ول کن. بشین بکوب بخون برا ارشد دولتی. قبول شو بذار کونش بسوزه. چیه بچه بچه. این شوهرت ازون آدماییه که زنش همیشه باید بالاتر از خودش باشه وگرنه شاخ میشه. خودتو بکش بالا. 

شرمنده اینو میگم ولی شوهرت از اون تیپ های شخصیتی که دلش همه چی میخواد ولی حاضر نیست یه ذره به خودش زحمت بده!فقط دنبال یکی میگردن تقصیر رو بندازن گردنش یا بگن شرایطمون مناسب نبوده!از این بی مسئولیت بچه دار نشی بهتره!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

اینو میدونم که فقط هی بچه بچه میکنی اون میفهمه نمیخوای از این زندگی بری و اذیتت میکنه بعدم گلم تا باهم خوب نشدید بچه نیار زبونم لال بخواید طلاق بگیرید با بچه شرایط ازدواجت کمتر میشه حالام ماراحت نباش توام نباید میگفتی بچه بهم بده خودت برو این یعنی برات مهم نیستش

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

وای مخم از دست کارای تو بیشتر از شوهرت سوت کشید !! 

یعنی خفت و خواری رو تا کجا تحمل میکنی بعد میگی باردارم کن !!! 

خدایا منو بکشششش ... 

هر بلایی سرت بیاد حقته چون خودت میخوای ! 

برای ازدواج دوم چرا انقدر عجله کردی بدون شناخت عقد کردی ؟ 

فدای سرت که ازدواج دومته ؛ بجاش چشماتو وا کن عاقلانه تصمیم بگیر ، حالا که چی با این شرایط گل و بلبل گیر دادی بچه میخوام !؟ 

التماس تفکر 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2706