2410
2553
عنوان

خانومای شاغل بیاییدلطفا

289 بازدید | 34 پست

سلام من دانشجوام دوس دارم برم یجا سرکار هرروز تواگهیا دنبال کارم اما موقع مصاحبه و... استرس همه وجودم میگیره فک میکنم نمیتونم از پسش بربیام اعتمادبه نفس کافی ندارم لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم جسور وقدرتمندباشم

ه پوستت لک داره 😭

اگه جوش هاتون زیبایی صورت تون رو ازتون گرفته 😱

اگه پوستت تون سبزه و یا تیره شده 😔

اگه راه های زیادی  رو رفتید و ننیجه نگرفتید 😢😢

اگه چروک ها باعث شده خیلی پیر تر از سن تون به نظر برسید 😞

اگه منافذ پوستی روی پوست تون دارید و آذارتون میده 😐😐

اگه زیر بغل و بیکینی و سایر نقاط بدن تون تیره شده و هر کاری کردید و روشن نشده 🤷‍♀

دیگه همه ی اینا رو فراموش کنید 🙅🙅

اینجا کرم ها و صابون هایی عرضه میشه که اصلا لایه بردار نیست و پوست رو شاداب زیبا و جوان میکنه 💁💁

دیگه کافیه هر چی با مشکلات پوست تون کلنجار رفتید ✋✋

لیزر و میکرودرم و بقیه ی راه های خطرناک رو فراموش کنید 🚫🚫

تنها با مصرف دارویی ک مخصوص پوست شما ساخته میشه میشه مشکلات پوست تون رو رفع کنید ✅

از اندامتون ناراضی هستید?میخواین عییین باربی بشین 😍میخوتید لاغر بشید?چاق بشید?بدوووووویین بیاین

راز زیبایی اینجاست 👌

@Khodaye_mannn

برای مشاوره من اینجام 👇

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مثلا یه کارروزنگ زدم منشی براکارای دفتریشون میخوان ونرم افزارپارسیان ایناهم بلدباشه گفته عصربیامصاحب ...

منم خیلی استرس میگرفتم ولی مدام با خودت تمرین کن که واقعا هرچیزی رو بخوای میتونی انجامش بدی و ب خودت انرژی مثبت بده همیشه مطمئن بگو هرچیزی که باشه یاد میگیری.

من با اینک تا حالا کار نکرده بودم با اعتماد بنفس گفتم مطمین باشید از پسش برمیام و واقعنم تونستم

2714
بعضیادیپلمه ان شاغلن کاردفتری واداری میکنن من بااینکه دانشجوام نمیتونم همش میترسم😰

منو باش خیر سرم ارشد مملکتم😂😂ولی میرم اونجا هول میشم .اره بابا بستگی به اعتماد بنفسه برا منم خیلی پایینه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

فقط سعی کن خودت باشی و استرس نداشتی باشی شمرده شمرده و با صدای بلند حرف بزن . کتاب زیاد بخون . بالا بودن اطلاعات عمومی باعث میشه ناخوداگاه اعتماد به نفس آدم بره بالا . اگر هم اوضاعت خیلی حاده یه سری کلاسها و سمینارها برای افزایش اعتماد به نفس و بالا بردن قدرت بیان و نفوذ کلام هست که میتونی شرکت کنی

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

عزیزم اصلا به فکر جواب مصاحبه نباش نهایت جوابشون منفی میشه به این فک کن که میخوای شاغل و موفق بشی و سعی کن از همه استعدادات و هنرهات و مهارتهات با قاطعیت صحبت کنی و با روی باز جواب بدی و پیش خودت بگو اگه این کار هم نشد برام مهم نیس من بهترین کار رو پیدا خواهم کردو موفق هم میشم ...

عزیزم اصلا به فکر جواب مصاحبه نباش نهایت جوابشون منفی میشه به این فک کن که میخوای شاغل و موفق بشی و ...

یه سال دیگه مونده تادرسم تموم بشه باید برم سرکارک حداقل اجتماعی بشم انقدنشستم خونه حال ندارم ازخونه برم بیرون😂😂

اصلا استرس نداشته باش. کار را با تجربه یاد میگیری. هر چقدر هم به نرم افزار مسلط باشی بازم اونها برات ...

خداکنه بااینکه کلاسش رفتم اما فک میکنم هیچی بلد نیستم ازحالا میترسم براعصر بهشون چی بگم😬

2706