1147
1267
عنوان

بیاین بگین جواب جاریمو چی بدم

377 بازدید | 37 پست

رفته پشت سرم همه جا گفته من از سر دلسوزی باهاش خوبم چون (من) انگار رفتم بهش گفتم اینجا هیچ کس و ندارم بیا باهم خوب باشیم تورو خدا  میخوام بهش پیام بدم چی بگم بنظرتون ک حالش جا بیاد

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

ای بابا همش دنبال جواب دادن ب این و اونید ول کنید توروخدا بچسبید ب زندگیتون

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

آدم از تنهایی دق کنه بمیره ولی با جاری جون جونی نشه جوابش نده و از این به بعد باهاش مثل یه فامیل دور رفتار کن خودش حساب کار میاد دستش زنیکه نفهم

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

بگو فک میکردم دورویی نیستی و خوبی 

ولی دیدم بجکری زیرو رو میکشی

راس گفتن جاری مث باجناقه و جزو فامیل حساب نمیشه 

متاسفم برا افکار منفیت

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  
1274
به کی گفته؟ 

به فامیلا شوهرم

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
اس نده یه بار جوابشو جلوش بگو و دیگه هم به جاریت رو نده که تقریبا ۹۰ درصد جاریا حسودن

خب برم پیشش چی بگم بهش؟

1257
اس نده یه بار جوابشو جلوش بگو و دیگه هم به جاریت رو نده که تقریبا ۹۰ درصد جاریا حسودن

خب برم پییشش چی‌بگم؟

تورو خدا نگین ولش کن اخه خیلی سوختم شوهرم میگه ب و پیشش بهش بگو برم چی بگم بهتره؟

1241