1147
1267

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

دماغ سوخته خریداریم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
1258

😂😂😂😂

((♪♪تاپیک آهنگ♪♪))«... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگ 

😂😂😂😂

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
1274

وااییییی خدا😂😂😂😂

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍

😂😂 سلاممونو برسون 

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  
1264
1220