2410
2553
عنوان

ب این‌میگن‌حکمت یا قسمت یا معجزه توبه؟داستان زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 4076 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میگ گذشت و دیدیم هی رفت وامد خونشون زیادشده و هی ماشین و گل و جمعیت میرن میان فهمیدیم عقد کردن طوری ک اصلا ماتوکوچه نفهمیدیم 

میگ از طریق زن داداش دختره فهمیدیم ک ی پسرخونه گرفتش پولدار و شیرازی ک ساکن مشهدن اون خانمی ک هم درخونمون اومده بود تحقیق مادرشوهرش بوده 

گفتیم چ طوری اشناشدن گف توسرکار دختره اشناشدن و دختره هم‌تمام قضایا رو گفته هرچی بوده حتی خیانتش رو

اوناهم گفتن گذشتت مهم نیست ما الانی ک هستیم‌میخایم و مهم نیست میگه عقد کردن چی مراسمی گرفتن چی کادویی اوردن الانم توهمون کوچه دختره و دخترامم هستن میرن میان باشوهرش و خانواده شوهرش انقد خوشحال و خندان ی روز بی بی شمالی جلومو گرفت گف تو ب زهرا خیلی تهمت زدین خیلی حرفا گفتین میومده قران پیشم یاد میداده میگفته بی بی من توبه کردم من بی ابرویی کردم قبول دارم ولی چرا اینا رسواترم‌میکنن

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

خب تایپ اتوماتیک که نیس بنده خدا داره مینویسه! کی میخوای یاد بگیریم بهم توهین نکنیم.. و مراعات همو داشته باشیم!! بعد یکی دیگه رو قضاوت میکنید..

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2714

استارتر خودت اهل کجایی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

میگ‌الان پسرم داماد نشده 

دخترکوچیکمم شده عین عروس سابقم ابرومونو برده 

ولی اون دختره بااینک هرزگی کرد ولی الان چ زندگی داره 

خیلی حرفا اونجا زدن ک قسمتش بوده 

یکی گف شاید دوس پسرش بوده اون پسر بدبخت ک گرفتش 

یکی گف مخ پسره روهم زده 

یکی دیگ گف هرزگی کن بلندی کن

یکی دیگ گف خاک برسر پسره ومادرش اگ پسرمن بود فلان‌‌میکردم ک دختره رو بگیره

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

حالا  این مادر شوهره ب تو میگف اینارو

از وقتی که شماره شو به بلَک لیست گوشیم انتقال دادم چند ماهی میگذره…شیش،هفت تا اس داده بود که چند هفته بعد خوندمشون.اون موقع از دستش عاصی بودم. واقعاً اذیت میکرد.یه شب با یه شماره دیگه اس داد برا همین نرفت تو بلک لیستم.نوشته بودکه اگه میخوای دیگه اس ندم بهت،یه چیزی بگو.بدون معطلی جواب دادم و همون چیزی رو که میخواست.براش فرستادم چون واقعاً دیگه نمیخواستم اس.ام.اساشو ببینم.دیگه ا………س ندادنمیدونم اصلاً چی شد که اینطور شد. دیگه سراغمونگرفت انگار نه انگار که من “هستم”به هرحال اعتراف میکنم که خیلی دلم برای اس.ام.اس هاش تنگ شده.اگه الان اینارو میخونی، ازت میخوام که یه شانس دیگه بهم بدی. قول میدم بچه ی خوبی بشم !هم تو مسابقه ها شرکت کنم هم آهنگپـیشواز داغ هفته رو انتخاب کنم و حتی با شارژ ۱۶۸۶۵۰ریال،برنده ۱۰۰تومن اعتبار هدیه.داخل شبکه شم ..!ایرانسل دوسِت دارم !😂😂😂😅😅😅
2706