2410
2553

######توهین# نکنیم فقط دلم میخاد نظراتتونو بدونم چون هرچی فک‌ میکنم‌جوابی پیدا نمیکنم######تو جلسه قران دیروز ی خانمی تعریف میکردعروس سابقش ۱۰سال بوده عروس این خانمه بوده میگفت عروسم خیلی خوب بوده وماهم‌راضی بودیم‌ ۱۳سالش بود عقد کردیم و۱۴رفت خونه خودش میگفتیم بچه میکفتن خودش بچه و وقتش نیست و.هیج وقت نشده بود از دهن این دختر شکایتی بشنویم یا بی احترامی هفته ای دوبار میومده روستای ما انقد بااحترام دوطرفه و بعدش میرفته هروقتم‌میومده دست پر‌میمومدن باپسرم برای همه چیزی میخریدن خونه ماروستابودولی دخترام همساده عروسم بودن(۹تاخاهرن دختراش وتک پسر)

یهو بعد ۹سال دیدیم ی شب پسرم اومده ک این هرزه این خرابه من‌این زن رو نمیخام و طلاقش میدم دلیلشم این بوده ک این دختره بایک‌پسری دوست شده بود ۵ماه ک‌پسرع اونم‌اومده بامدرک نشون شوهرش داده و همه چیز رو گفته 

گف‌مارفتیم سروقت دختره زدیمش توکوچه بی ابروشون کردیم پدرش دختره رو توکوچه میزد جلو همه طوری ک دنده های دختره و دست وپاش میگفتن شگسته و بیمارستانه جفتشون ب کلانتری رفتن و ب دادگاه و اینا کشیده شدوپسرم‌شکایت کرد 

میگف دختره رو بردن پزشک قانونی و متوجه شدیم دختره باکره ینی وقتی نامه رو خوندیم هممون توشوک و تعجب بودیم ک چطوره ۱۰ساله عروس ماست و باکره.ازپسرم علت روپرسیدیم انکارمیکرد

میگف برای دختره هم داداشش وکیل گرفته بودک اون‌پسری ک باهاش دوست بوده گولش زده و ..ب وکیلش گفته بود شوهرم اصلا ب من دست نمیزده لخت میکردم‌ نگاه نیمکرده دلم رابطه میخاست ولی اون میگفت نه ۱۰سال چون عاشقش بودم صبر کردم 

خیانت نکردم آبروشو نبردم ب هیچ کس نگفتم تااین پسره سرراهم اومد ولی من توبه کردم بهش گفتم‌نمخام برو غلط کردم اشتباه کردم 

وکیله درخاست پزشک قانونی شوهرش میدن میبرنش میبینن این مشگل داره شوهرش واونجا خانواده پسرع میفهمن

میگفت پسرم طلاقش داد ودادگاهش بااون دوس پسرش با مدارکی ک دختره داده بود ووکلیش ارائه داد با تهدید و آبرو و اخاذی پسره مجرم‌شد و دختره هم چون هیچ‌رابطه ای نداشته فقط پیامک بوده ۲۰تا شلاق حد میخوره و میان‌بیرون.

میگفت هرجا مااینو میدیدیم دخترام‌بهش میگفتن هرزه و بابدنامی توکوچه شروع ب سروصدا میکردن و دختره هم‌هیچی نمیگفت میگف چ شبا ک‌مانفرینش کردیم ک خیانت ب پسرمون کرده 

میگفت ماپسرخودمون رو مقصر نشناختیم و اونو مقصر میشناختیم‌ 

میگف توکوچه هرجا نشستیم از سر آبرومون ک نریزه ک بگن ۱۰سال عروسش بوده و دختر بوده مااون رو بی ابرو میکردیم 

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

میگف خانواده دختره هم ک فهمیده بودن دخترشون باکره دیگ آزار و اذیتش نمیکردن حمایتش میکردن ب خصوص داداشش پشتشو داشت دختره هم میرفت سرکار ومیمومد

ی سال گذشت و میشنیدیم برای دختره خواستگار میاد میره و ما چون توکوچه دختره دخترام بودن نمیزاشتن انقد بدنامی‌میکردیم ک خاستگارا میرفتن دیگ‌نمیمومدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرشون مرد نبوده ده ساله باکره نگه داشته گناه دختره چیه بدبختو چطوریم زدن بلخره زنه کم داشته

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2720
میگف خانواده دختره هم ک فهمیده بودن دخترشون باکره دیگ آزار و اذیتش نمیکردن حمایتش میکردن ب خصوص دادا ...

😟بیچاره طفلک

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
میگف خانواده دختره هم ک فهمیده بودن دخترشون باکره دیگ آزار و اذیتش نمیکردن حمایتش میکردن ب خصوص دادا ...

چقدر بدجنس

جدی هرچی سکوت کنی بیشتر سو استفاده میکنن بعضیا

2714
حتما دختراش هرزه شدن؟

منو لایک دیگ 😣😢

میگف همساده های فضول زیاد بودن ک توکوچه با دخترام مینشستن ک کی میره خونشون کی نمیره 

توکوچه یک بی بی بود شمالی بود میگفتن بی بی شمالی بهش این دختره میرفته بهش قران یاد میداده  میگف ی روز ی خانمی اومد درخونه دخترم ک این دخترهمسادتون زهرا چ طور دختریه منم اونجا بودم گفتم عروسم بوده بی ابرومون کرده رسوا شدیم و خیلی بدگفتم چون درسته پسرما مقصر بوده باکره بوده ولی دلیلی ب خیانتش نمیشده

تو زندگی خیلی ها تهمت و قضاوت زود هنگام هست. اما تو زندگی این خانواده علاوه بر همه اینها ابروی مومنی رو هم بردند

بدون تحقیق و ... 

نمیدونم چطور میخوان جواب خدا رو بدن

حتی اگه دل دختر رو به دست بیارن

لیوانی رو که شکستن دوباره چسب بزنن همون لیوان اول میشه؟؟؟

میگف همساده های فضول زیاد بودن ک توکوچه با دخترام مینشستن ک کی میره خونشون کی نمیره  توکوچه یک ...

وای از این مادرا

انگار پسره از سوراخ طلاکاری امدن بیرون

حالم بهم میخوره اینهمه هوای مردا رو دارن

حالا اگه دختره نمیذاشت پسره بهش دست بزنه دیگه هیچی....

بهش نرسیدی فلان کردی حقته.مراد مث بچن مردا محبت میخوان🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢

2706