2410
2553
عنوان

کم شدن وزن

195 بازدید | 18 پست

سلام دوستان خوبم

من هفته 14 بارداریم . وزنم به جای اینکه بالا رفته باشه یا ثابت مونده باشه کم شده .

نمیدونم چیکار کنم ... دکتر گفته باید وزنت بیشتر بشه تو دو هفته جاری... کارمندم وقت خواب زیاد ندارم حالت تهوع شدیدم دارم . قرص b6 میخورم ولی باز تمایل به خوردن ندارم . شیر هرروز میخورم میوه هم روزی 4 تا 5 عدد میخورم ... کسی میدونه چیکار باید کرد؟

نشاسته دار بخور

ماکارونی

برنج

نون

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه میوه خوری ملون و خربزه و آناناس و نارگیل خیلی خوبه واسه وزن گیری . بادم و گردو فراموش نشه انگورم عالیه

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
2714

اگه پوستت لک داره 😭

اگه جوش هاتون زیبایی صورت تون رو ازتون گرفته 😱

اگه پوستت تون سبزه و یا تیره شده 😔

اگه راه های زیادی  رو رفتید و ننیجه نگرفتید 😢😢

اگه چروک ها باعث شده خیلی پیر تر از سن تون به نظر برسید 😞

اگه منافذ پوستی روی پوست تون دارید و آذارتون میده 😐😐

اگه زیر بغل و بیکینی و سایر نقاط بدن تون تیره شده و هر کاری کردید و روشن نشده 🤷‍♀

دیگه همه ی اینا رو فراموش کنید 🙅🙅

اینجا کرم ها و صابون هایی عرضه میشه که اصلا لایه بردار نیست و پوست رو شاداب زیبا و جوان میکنه 💁💁

دیگه کافیه هر چی با مشکلات پوست تون کلنجار رفتید ✋✋

لیزر و میکرودرم و بقیه ی راه های خطرناک رو فراموش کنید 🚫🚫

تنها با مصرف دارویی ک مخصوص پوست شما ساخته میشه میشه مشکلات پوست تون رو رفع کنید ✅

راز زیبایی اینجاست 👌

@Khodaye_mannn

برای مشاوره من اینجام 👇

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
2706