1147
1292
عنوان

کم شدن وزن

172 بازدید | 18 پست

سلام دوستان خوبم

من هفته 14 بارداریم . وزنم به جای اینکه بالا رفته باشه یا ثابت مونده باشه کم شده .

نمیدونم چیکار کنم ... دکتر گفته باید وزنت بیشتر بشه تو دو هفته جاری... کارمندم وقت خواب زیاد ندارم حالت تهوع شدیدم دارم . قرص b6 میخورم ولی باز تمایل به خوردن ندارم . شیر هرروز میخورم میوه هم روزی 4 تا 5 عدد میخورم ... کسی میدونه چیکار باید کرد؟

نشاسته دار بخور

ماکارونی

برنج

نون

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279

اگه میوه خوری ملون و خربزه و آناناس و نارگیل خیلی خوبه واسه وزن گیری . بادم و گردو فراموش نشه انگورم عالیه

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم

اگه پوستت لک داره 😭

اگه جوش هاتون زیبایی صورت تون رو ازتون گرفته 😱

اگه پوستت تون سبزه و یا تیره شده 😔

اگه راه های زیادی  رو رفتید و ننیجه نگرفتید 😢😢

اگه چروک ها باعث شده خیلی پیر تر از سن تون به نظر برسید 😞

اگه منافذ پوستی روی پوست تون دارید و آذارتون میده 😐😐

اگه زیر بغل و بیکینی و سایر نقاط بدن تون تیره شده و هر کاری کردید و روشن نشده 🤷‍♀

دیگه همه ی اینا رو فراموش کنید 🙅🙅

اینجا کرم ها و صابون هایی عرضه میشه که اصلا لایه بردار نیست و پوست رو شاداب زیبا و جوان میکنه 💁💁

دیگه کافیه هر چی با مشکلات پوست تون کلنجار رفتید ✋✋

لیزر و میکرودرم و بقیه ی راه های خطرناک رو فراموش کنید 🚫🚫

تنها با مصرف دارویی ک مخصوص پوست شما ساخته میشه میشه مشکلات پوست تون رو رفع کنید ✅

راز زیبایی اینجاست 👌

@Khodaye_mannn

برای مشاوره من اینجام 👇

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
1334
1226
دکتر گفته اگه تو این دوهفته وزنت بالا نره بهت مولتی ویتامین میدم ... اما میخوام وزنم طبیعی بره بالا

م که پریناتال مصرف میکنم،،الان هفته 33پونزده کیلو اضافه وزن دارم

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین