1147
1273
عنوان

کم شدن وزن

172 بازدید | 18 پست

سلام دوستان خوبم

من هفته 14 بارداریم . وزنم به جای اینکه بالا رفته باشه یا ثابت مونده باشه کم شده .

نمیدونم چیکار کنم ... دکتر گفته باید وزنت بیشتر بشه تو دو هفته جاری... کارمندم وقت خواب زیاد ندارم حالت تهوع شدیدم دارم . قرص b6 میخورم ولی باز تمایل به خوردن ندارم . شیر هرروز میخورم میوه هم روزی 4 تا 5 عدد میخورم ... کسی میدونه چیکار باید کرد؟

نشاسته دار بخور

ماکارونی

برنج

نون

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

اگه میوه خوری ملون و خربزه و آناناس و نارگیل خیلی خوبه واسه وزن گیری . بادم و گردو فراموش نشه انگورم عالیه

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم

اگه پوستت لک داره 😭

اگه جوش هاتون زیبایی صورت تون رو ازتون گرفته 😱

اگه پوستت تون سبزه و یا تیره شده 😔

اگه راه های زیادی  رو رفتید و ننیجه نگرفتید 😢😢

اگه چروک ها باعث شده خیلی پیر تر از سن تون به نظر برسید 😞

اگه منافذ پوستی روی پوست تون دارید و آذارتون میده 😐😐

اگه زیر بغل و بیکینی و سایر نقاط بدن تون تیره شده و هر کاری کردید و روشن نشده 🤷‍♀

دیگه همه ی اینا رو فراموش کنید 🙅🙅

اینجا کرم ها و صابون هایی عرضه میشه که اصلا لایه بردار نیست و پوست رو شاداب زیبا و جوان میکنه 💁💁

دیگه کافیه هر چی با مشکلات پوست تون کلنجار رفتید ✋✋

لیزر و میکرودرم و بقیه ی راه های خطرناک رو فراموش کنید 🚫🚫

تنها با مصرف دارویی ک مخصوص پوست شما ساخته میشه میشه مشکلات پوست تون رو رفع کنید ✅

راز زیبایی اینجاست 👌

@Khodaye_mannn

برای مشاوره من اینجام 👇

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
1323
1308
دکتر گفته اگه تو این دوهفته وزنت بالا نره بهت مولتی ویتامین میدم ... اما میخوام وزنم طبیعی بره بالا

م که پریناتال مصرف میکنم،،الان هفته 33پونزده کیلو اضافه وزن دارم

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین