2726
عنوان

افطاری فردای من

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 25 پست
جوجه با کشک بادمجون خوبه، اصلا تجملاتی نیست، آفرین. فقط زودتر تمیزکاری ها رو انجام بده.

اره الان دیگه بسم الله میگم پامیشم 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این تجملاتی نیست؟ زیر خط تجملاته؟ این همه خوراکی و بخورن که میترکن روزه میگیرن حال بدبختها رو بفهمن بعدش میان اینهمه غذا بخورن کاش فرهنگمون ۱۸۰ درجه عوض بشه

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

راست میگه تجملاتی نیست معمولیه یه سوپ جو و یه جوجه بقبه اش هم که اصولا سر هر میز مهمونی ایرانی هست کشک بادمجون و اینا 

دستت درد نکنه استارتر خیلی خوبه همین که ژله تزریقی وژله رولی و ژله نمیدونم چی نمیدی خیلی عالیه 

از بس چند ساله  هر جا رفتیم ژله دادن دیگه کلافه شدیم 😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
راست میگه تجملاتی نیست معمولیه یه سوپ جو و یه جوجه بقبه اش هم که اصولا سر هر میز یمهمونی ایرانی هست ...

مرسی عزیزم .

این تجملاتی نیست؟ زیر خط تجملاته؟ این همه خوراکی و بخورن که میترکن روزه میگیرن حال بدبختها رو بفهمن ...

عزیزم نه اصلا تجملاتی نیست چون من جوجه رو با نون سرو میکنم تا زیاد سنگین نشن