2726
من همیشه فکر پس انداز خودم هستم،الان توی قلکم 300هزار ت دارم ومیخوام به 700برسونم یا اتومن بعد باهاش ...

منم چند سال پیش همینطور مثل شما بودم همش طلا میخریدم یا مثلا ب شوهرم میگفتم سرمناسبتای مختلف بهم طلا کادو بده،طوری ک سر هرزایمانم یه سرویس سنگین گرفتم ولی تابستون امسال همه اون طلاها رو فروختم برا خرید خونه،ازاون ب بعدم کلی پول اومده تو دستم اما فقط باهاش خریدای الکی میکنم یا همش خرج تفریحو رستورانو خوراکی میشن،نمیدونم چیکار کنم مثل قبل شم

دلار معلوم نیست اگه مذاکره کنن خیلی ریزش داره. باز طلا بهتره الانم وقتشه یکم اومد پایین دوباره میره ...

مطمئنی عزیزم؟کی و چقدر بالا میره؟من میخوام طلا مو بفروشم ماشین بخرم

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستم ماشینمو بفروشم بزار رو پول خونه  قیمت ماشین اومد پایین دارم دق میکنم😭

واااا کجا اومده پایین هرروز داریم نگا میکنیم پراید فکسنی مونو نمیتونیم عوض کنیم کجا حراج زدن ما خبر نداریم آهن قراضه ۴۰ میلیوتی شده ۱۲۰ میلیون اونوقت میگی اومده پایین؟

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
2728
میخواستم ماشینمو بفروشم بزار رو پول خونه  قیمت ماشین اومد پایین دارم دق میکنم😭

ماشین مقر پایین اومده؟راسته که میگن میخوان گمرک رو بردارن؟

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"
ماشین مقر پایین اومده؟راسته که میگن میخوان گمرک رو بردارن؟

فک کنم اخبار گفت...قراره هیبریدی آزاد بشه..هم مصرف بنزین کم شه هم آلودگی هوا

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
من همیشه فکر پس انداز خودم هستم،الان توی قلکم 300هزار ت دارم ومیخوام به 700برسونم یا اتومن بعد باهاش ...

من که به شوهرم میگم ماهی یچیزی بده من که جمع کنم بعدش طلا بخرم. زوری میده میگه خرجش نکن کم اوردیم لازم داریم اخرشم میگیره ازم. به پس از انداز نمیرسه

دلار معلوم نیست اگه مذاکره کنن خیلی ریزش داره. باز طلا بهتره الانم وقتشه یکم اومد پایین دوباره میره ...

مثل دفعه قبل ک مذاکره کردن و اومد پایین؟   از ۳تومن رسید ب ۲۰تومن  

چی آزاد شه؟

ماشین های هیبریدی وارد بشه بدون تعرفه گمرک...سوخت نمیخان و برقی هستن...البته بنظرم غلط اضافه کرد...چون اگه وارد بشه در ایران خوردو و سایپا تخته میش

ه

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
2706