2410
2553
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 100 پست

گرفتی ما رو؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

واقعن بچه اوردن  به این را

حتی نیس به کانون گرم خانواده و پدر نیاز داره چرا میخوای یکی رو بدبخت کنی بچه اعصاب میخواد ، اگه دوست داری حداقل از بهزیستی بیار

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایییییش صیغه ک اصلا دوست دارم مهاجرت کنم اونور اب با ی خارجی ازدواج کنم ولی سرمایه کلان میخواد

همین کارو کن از الان کار کن بتونی سرمایشو بدست بیاری

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2720
اینجا ک ۱۵ سالگی مامان میشن من پیرم

فقط میتونم بگم تا سی سالگی اینقد افکارت عوض میشه که به الانت فقط میخندی 

خیلی طرز تفککر عوض میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم ...

وااای 20 سالته هنوز من فک کردم 30_40 سالته

عزیزم بهترین راه ازدواجه

اخلاقم میشه کنترلش کرد برو مشاوره دمنوش های گیاهی بخور برو یوگا

البته فک کنم به خاطر سنته این حرفارو میزنی آدم تو این سنا حرفا و فکرای عجیب غریب میاد به ذهنش😁درست میشه نگران نباش❤

2714

زندگی گذشت می‌خواد

برای اینکه مادر خوبی بشی ، اول باید بتونی همسر خوبی بشی

باید یاد بگیری بتونی یک مرد رو‌ در کنار خودت داشته باشی و عاشقش باشی، ‌دوستش داشته باشی  تا اون بشه پدر بچه ات

اینا خودش تمرینه واسه یک گذشت بزرگ‌تر و مادر شدن 

مگه مادر شدن الکیه، شما میگی بداخلاقی، اعصاب و‌حوصله نداری، پس بچه میخوای چیکار؟!

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
اگه ترکیه جایی بره که اسرم اهدایی بگیره هم کلی انگ می زنن به ادم ...مگه به همین راحیتاست...اینجا ایر ...

من شخصا مردم برام بي ارزشن چون واقعا يه مشت فضول بدرد نخورن كه تو قرن ٢١ هم فقط سرشون تو زندگيه ديگرانه تابوهاي ايراني هام برام بي معنيه وقتي كاري انجام ميدم فقط به درست و غلطش براي خودم فكر مي كنم نه مردم! ولي منظور من اين بود بره تركيه يا گرجستان يا اگه شرايطش رو داره كشوراي بهتر و همون جا هم زندگي كنه كلا مهاجرت كنه. هرچند كلا ٢٠ سالشه  

20 سالته؟!
من 20 سالم بود اصن نمیدونستم ازدواج چیه بخدا
نمیدونستم بچه از کجا درمیاد...
بیخیال برو حال ک تفریح ورزش گردش ب ازدواجم حالا حالاها فکر نکن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
اوووه هنوز بچه اي اين تاپيكتم جوگير شدي يه چي گفتي حالا....يجوري گفتي فكر كردم ٤٠ سالته و به اين نتي ...

عاقا منم فک کردم حداقل باید 39 سالش باشه 

جوگیر شدی استارتر

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بیخیالللل

بیکاری مگههه، بچه بی شوهر میخوای چی کار

من زن مستقلیم برای کارهام اصلااا به شوهرم وابسته نیستم، ولی برای نگهداری و بزرگ‌کردن بچه هام‌به شدت، هیچ جا بدون شوهرم با دوتا بچه نمیرم واقعا ازتوانم خارجه، از نوزادیشونم همینطور، خیلی سخته واقعا

2706