2726
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 100 پست
نه ولى ميتونى بعد از ٣٠ سالگى بچه اى رو به سرپرستى قبول كنى.چند سالته؟چرا فكر ميكنى كسى نميگيرتت؟

۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم مثل خروج از کشور بعد ازدواج ازم گرفته بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو ايران سي سال به بالا مي توني به فرزندي بگيري بخواي خودت به دنيا بياري تركيه اي جايي بايد بري هنوز اين بحث ها واسه ايراني ها سنگينه نمي كشن

ولي واقعا خوبه كسي كه به هر دليل نمي خواد ازدواج كنه بتونه از خوودش بچه داشته باشه

۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم ...

اوووه هنوز بچه اي اين تاپيكتم جوگير شدي يه چي گفتي حالا....يجوري گفتي فكر كردم ٤٠ سالته و به اين نتيجه رسيدي كه ازدواج نخواهي كرد

۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم ...

خوب باهاش طی کن  مگه الان ما ازدواج کردیم محدود شدیم

ولی جدا بچه هم پدر میخواد هم مادر 

بچتو محروم نکن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
تو ايران سي سال به بالا مي توني به فرزندي بگيري بخواي خودت به دنيا بياري تركيه اي جايي بايد بري هنوز ...

اگه ترکیه جایی بره که اسرم اهدایی بگیره هم کلی انگ می زنن به ادم ...مگه به همین راحیتاست...اینجا ایران است دیگر...

⚘خدایا شکرت❣
یه راه دیگه ام هست ک خیلی سخت و رو اعصابه اینکه ص.ی.غ.ه بشی حالا  با یه ادم مجرد بعد باردار بشی ...

ایییییش صیغه ک اصلا

دوست دارم مهاجرت کنم اونور اب با ی خارجی ازدواج کنم ولی سرمایه کلان میخواد

2706