2410
2553
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 100 پست
فرزند خودتون بعید میدونم.... اما اگر بالای 35 باشین بهزیستی ب خانومها طبق قانون جدید فرزندخونده میده

اره..اینو میدونم درسته

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
چون با هیچکی کنار نمیام خیلی بداخلاقم

تغییر کن گلم.بچه هم مادر خوش اخلاق میخواد..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

یه راه دیگه ام هست ک خیلی سخت و رو اعصابه
اینکه ص.ی.غ.ه بشی حالا  با یه ادم مجرد بعد باردار بشی
فقط برا شناسنامه اون بیاد اقدام کنه کلا بچه رو بده ب خودت
خیلی راه مزخرف و بدیه....
رواعصابم هست...

میتونیم بری رکیه یا گرجستان از اسپرم اهدایی استفاده کنی باردار بشی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بله گرده افشانیِ اسلامی😊

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

از حضرت مریم زنگ بزن بپرس طرز تهیشو😐

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706