1421
1363
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 100 پست

فکر کنم یه طرحی بود برای خانم های مجرد بالای ۳۵، به شرط داشتن خونه و بیمه و پول، بهشون سرپرستی بچه دختر میدادن، البته باید ملک به نام بچه میزدن  در ابتدا.....اما نمیدونم اجرایی شد یا نه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباسم خالی از اعجاز، مرگ در راه و طنین انداز

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

جلل خالق

ب كار مريم مقدسم ميخايد دخالت كنيد

نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
1436

یه راه دیگه ام هست ک خیلی سخت و رو اعصابه
اینکه ص.ی.غ.ه بشی حالا  با یه ادم مجرد بعد باردار بشی
فقط برا شناسنامه اون بیاد اقدام کنه کلا بچه رو بده ب خودت
خیلی راه مزخرف و بدیه....
رواعصابم هست...

میتونیم بری رکیه یا گرجستان از اسپرم اهدایی استفاده کنی باردار بشی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بله گرده افشانیِ اسلامی😊

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

از حضرت مریم زنگ بزن بپرس طرز تهیشو😐

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه                     خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                  چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر           
1394
نه ولى ميتونى بعد از ٣٠ سالگى بچه اى رو به سرپرستى قبول كنى.چند سالته؟چرا فكر ميكنى كسى نميگيرتت؟

۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم مثل خروج از کشور بعد ازدواج ازم گرفته بشه

تو ايران سي سال به بالا مي توني به فرزندي بگيري بخواي خودت به دنيا بياري تركيه اي جايي بايد بري هنوز اين بحث ها واسه ايراني ها سنگينه نمي كشن

ولي واقعا خوبه كسي كه به هر دليل نمي خواد ازدواج كنه بتونه از خوودش بچه داشته باشه

1427

اخلاقتو درست کن بعد به فکر ازداج و بعدش بچه باش اینجوری برای خودتم بهتره

بچه رو می خوایی تنهایی با این اخلاقت بزرگ کنی؟؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم ...

اوووه هنوز بچه اي اين تاپيكتم جوگير شدي يه چي گفتي حالا....يجوري گفتي فكر كردم ٤٠ سالته و به اين نتيجه رسيدي كه ازدواج نخواهي كرد

1364