1507
1411
عنوان

کیا باچدول چینی کذاشتن حامله شن

179 بازدید | 37 پست

درست دراومده یانه

من براهر زن بارداری امتحان کردم درس دراونده

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

چی شد ومیخاستم بشینم تو جدول حامله شم😅

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
با قانون این سینا بگیر. 

این چیه دیگه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1485

اگه خبری نیس برم...😐

1403
چطوریه

بزن تونت عکسش میاد بالا از حدول افقی ماه تولد همسر که میلادی باشه از جدول عمودیم ماه میلادی تولد خودت تویه عدد همو قطع میکنن بعد میای تو جدول ماهی ک لقاح انجام دادی ب میلادی نگا میکنی بینم دختره یاپسر

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
بزن تونت عکسش میاد بالا از حدول افقی ماه تولد همسر که میلادی باشه از جدول عمودیم ماه میلادی تولد خود ...

برامنو حساب میکنی من بلدنیسم😞

خداجونم ممنونم ک قراراین ماه مامان شقایقه ی نی نی سالم وخوشکل بشم😍🙈💚 
1514