1265
1273
عنوان

کیا باچدول چینی کذاشتن حامله شن

177 بازدید | 37 پست

درست دراومده یانه

من براهر زن بارداری امتحان کردم درس دراونده

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

چی هس عزیزم؟جنسیت نشون میده؟

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279

چی شد ومیخاستم بشینم تو جدول حامله شم😅

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
با قانون این سینا بگیر. 

این چیه دیگه

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
1315

اگه خبری نیس برم...😐

1288
چطوریه

بزن تونت عکسش میاد بالا از حدول افقی ماه تولد همسر که میلادی باشه از جدول عمودیم ماه میلادی تولد خودت تویه عدد همو قطع میکنن بعد میای تو جدول ماهی ک لقاح انجام دادی ب میلادی نگا میکنی بینم دختره یاپسر

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
بزن تونت عکسش میاد بالا از حدول افقی ماه تولد همسر که میلادی باشه از جدول عمودیم ماه میلادی تولد خود ...

برامنو حساب میکنی من بلدنیسم😞

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
1280