2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که واقعا فکرمیکردم راسته چون مورد مشابه دیده بودم ولی اون اینقدر خیال انگیز نبود که به یه دختر ۱۶ ...

خخخخخ منم تعجب کردم اما گفتم از این زمونه چیزی بعید نیست

همه چی امکان داره

یه زنه بود تو آرایشگاه میگف من دوتا شوهر دارم😶

یه دفعه این میومد دنبالش ی دفعه اون یکی

احتمالانم دوس پسرش بوده اون یکی بهش سرویس میداده  میگفته شوهرمه کسی اگ دید گیر نده🤣

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

از اونجایی که حامیان شاید یک درصد راست بگه و حامیان باور نمی‌کنی نیا تو تاپیک زیادن من با هزار ترس و دعا بسم‌الله کامنت گذاشتم زودم سنگر گرفتم😄😄😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
دسته منم میگرفتی میبردی😆😆

دیگه سریع پریدم پشت خاکریز ببخشید😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
دفعه ی دیگه من اطراف اینجور جاها بودم منم ببر که سرکلر نرم!!!😂

باشه باشه فقط از الان باهم هماهنگ باشیم دیگه

یاااا اکثر امام زاده هاااااااااا    

خخخخخ دقیقا منم شنیدم همینو گفتم🤣

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
عاشق گندم شدم 🤩

حسینم  گول همین ظاهرشو خورد خواهر حواستو جمع کن😄

2706