2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خز و آبکی بود میخداستم حرف بزنم قفل شد .خانوم حسین خانوم خیلی فانتزیات آبکی و خز بود تو دیگه چرا عمه جون

اه اه چندش

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
2728

حقتونه كه سر كار بريد 

حقتونه كه با بازي بگيرنتون

تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول خودتون خزعولات نشيد

سه ساعت با دل و جون تاپيكها رو ميخونيد و بعدش و كو كو ميكنيد اخوش تاپيك ميزنيد فحشش ميدين؟؟؟؟!!!! تقصير كيه؟؟ شما از اونها نادونترين كه ميريد ميخونيد 

ديروز من يه تاپيك براي جنين زدم ٦١ بازديد داشت ٣ نفر جواب دادن

متاسفم

منم خوندم اما اسمشو نگا نکردم الان رفتم باز 🤣

وقتی داستانش تموم شد دیگه حرفا بقیه نخوندم

الان رفتم خوندم

حخخخخخ بازم بعضیا دقت میکنن سوتیارو میگبرن

ما که اصلا🤣

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

دروغ و راست بودنش و کار ی ندارم

هنوز متوجه نشدم چرا یکی از کاربرها گفت خانومهای مطلقه نباید با پسر مجرد ازدواج کنن. پسر های مجرد سهم دخترهای مجردن!!!!!

تو منطق من نرفت

به نام خدای رنگین کمان. بچه ها نخندینا........
حقتونه كه سر كار بريد  حقتونه كه با بازي بگيرنتون تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول ...

عزیز جون نادون رو به خودت نسبت بده😐 حتما این اخلاقته که کسی نمیاد تاپیکت دیر اومدی نخوای زود بروووو😒

حقتونه كه سر كار بريد  حقتونه كه با بازي بگيرنتون تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول ...

حتما اطلاع نداشتن بیاین چرت پرت دوروغ بگن بهت خوبه؟؟بهترم میتونی حرف بزنی

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
منم خوندم اما اسمشو نگا نکردم الان رفتم باز 🤣 وقتی داستانش تموم شد دیگه حرفا بقیه نخوندم الان رفت ...

من که واقعا فکرمیکردم راسته چون مورد مشابه دیده بودم ولی اون اینقدر خیال انگیز نبود که به یه دختر ۱۶ساله که براش میمیره نه بگه😆😆

2706