1707
عنوان

گندوووووم جون دروغت رو شد چرا قفل کردی!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 162 پست
گندم منم چه دروغی گفتم

شما نیستی گلم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  👼🏻💞98/11/5عکس رنگی گرفتم.پیش به سوی مامان شدن. خدایا ناامیدم نکن. شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد 
همون اول که سن گفت مشخص بود دروغ میگه 9 سال از شوهرش کوچیکتر بعد یه خانواده پسر  چجوری راضی ش ...

ده سال دختره ازپسره بزرگتر بوده

چای مینوشم و اندیشه ام آزاد تو نیست ،،،،،،بنده ام ،بنده ی عشقی که درابعاد تو نیست!!!!!

دمنوش های لاغری بیز  رو با قیمت فقط ۱۶۹/۰۰۰  تومان  و قهوه های گانودرما رو باقیمت  ویژه 150.000 تومان   

میتونید از باروشاپ به راحتی تهیه کنید

فکرکنم اصلا برادر زاده ای هم در کارنیست احتمالا کاملاااااا سرکاربودیم

وا چه بیکارن مردم خدا خیرشون نده افکار مارو درگیر چرت و پرت هاشون میکنن

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
1713
گندم منم چه دروغی گفتم

شما نه گندم خارجکی😂😂😂😂😂

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉
من خوندم باورم نشد اکمدم بیرون تا اونجا خوندم که گفت حالا میترسم مریم ازم ناراحت باشه و تو فکرش چی م ...

دقیقا منم تااینجا خوندم بعدم رفتم بیرون

ما که این خزعبلات رو میخونیم چقدر به خودمون و وقتمون ظلم می کنیم؟؟

عزیزم خیلیامون تو این سایت خیلی از تاپیکارو جدی میگیریم

نمیگم دروغ همشون ولی این همه وقت گذاشتن رو ی تاپیک از طرف ی شخص که هیچ شناختی ازش نداریم 

یا اینکه تاپیک میزنیم وای فلانی چی شد کی ازش خبر داره و .....

برای سرگرمی باید خوند و رد شد

نه اعصابت بهم بریزه نه حرص بخوری نه گریه کنی بخاطرش

نه اونقدر مهم باشه که بخوای بدونی راسته یا دروغه 

1730
همون اول که سن گفت مشخص بود دروغ میگه 9 سال از شوهرش کوچیکتر بعد یه خانواده پسر  چجوری راضی ش ...

داداش من از زنداداشم15 سال کوچیکتره گاهی مجبوز میشه ادم وقتی همو میخوان

وا چه بیکارن مردم خدا خیرشون نده افکار مارو درگیر چرت و پرت هاشون میکنن

اینارو بیخیال من داشتم اون وسطا درمورد کارهای خواهرشوهرام میگفتم!!! اونم چه کارهایی!!😂😂😂 ماراستشو میگیم ولی بعضیا میان رمان میگن برامون!

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
اینارو بیخیال من داشتم اون وسطا درمورد کارهای خواهرشوهرام میگفتم!!! اونم چه کارهایی!!😂😂😂 ماراستشو ...

کار خوبی کردی 😁😁😁

تو تاپیک قبلش نوشته بود ازدواج اولشه، تو این تاپیک.گفت دومه، تو تاپیک اول نوشته بود همکار بودیم اشنا ...

مثبت بیاندیشیم شاید آلزایمر گرفته بود اون لحظه و یکی از ازدواج هاشو فراموش کرده بود. واقعا یه ازدواج اونم با غریبه یا فامیل خیلی مسئله مهمی نیست که توی ذهن آدم بمونه. لطفا قضاوت نکنیم      

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17
1651