1803
1810

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

این تاپیک بچه‌ها واقعا چی فکر کرده؟!

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉

کدوم قصه؟

اکثر داستان زندگی های که میگن اینج دروغه 

داستان خیانتها رو اصلا نخونین میاد تو زندگیتون 

کی گفته  درد ودل خوبه نه عزیزم اصلا خوب نیست بیشتر انرژی منفی داره وکشیده میشه تو زندگیتون 

من میتوانم💪💪
1783
چجوریدفهمیدی دروغ گف؟

قبلا گفته بود ازدواج اولم هست 

الان گفت مطلقه‌ام با ده سال از خودم کوچیکتر با پسری ۲۰ساله که مغز کامپیوتره و از قضای روزگار فوق العاده مذهبی و چشم و دل پاک و سیر باهاش عروسی کرده

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉
1794

تایپکای قبلشم گفته بود ک بزرگتر شوهرشه ی مادرشوهرش ناراضیه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  👼🏻💞98/11/5عکس رنگی گرفتم.پیش به سوی مامان شدن. خدایا ناامیدم نکن. شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد 

همون اول که سن گفت مشخص بود دروغ میگه

9 سال از شوهرش بزرگتر

بعد یه خانواده پسر  چجوری راضی شدند برن خاستگاری با این اختلاف سن

پولدار یا تحصیل کرده هم نیست که بگیم واسه اون رفتن خاستگاری

چرت و پرت گفته

1774