1265
1273
عنوان

گندوووووم جون دروغت رو شد چرا قفل کردی!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 162 پست

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

چی؟؟😓

چجوریدفهمیدی دروغ گف؟

یاد گرفتم چجوری دوس داشته باشم😘یاد گرفتم دلسوزی بیجا نکنم😟یاد گرفتم بدبین نباشم و به چیزای خوب فکر کنم😏یاد گرفتم قوی باشم و مبارز💪💪 یاد گرفتم ولخرجی نکن✌یاد گرفتم ادمهایی هسن دوروبرم که فقط اسمشون ادمه ولی میتونن دشمن خونی باشن👎👎👎یاد گرفتم کمتر حرف بزنم و بیشتر بشنوم☝ یاد گرفتم از زندگی لذت ببرم یاد گرفتم مامان خوبــــــــی باشم👪 یاد گرفتم کـــــه خدا همش حواسش به من هس ولـــــی خداجون تو هم قول بده عدالتتو واس جاییی که من میدونم و تو واسم اجرا کنی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌
1226

این تاپیک بچه‌ها واقعا چی فکر کرده؟!

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه

کدوم قصه؟

اکثر داستان زندگی های که میگن اینج دروغه 

داستان خیانتها رو اصلا نخونین میاد تو زندگیتون 

کی گفته  درد ودل خوبه نه عزیزم اصلا خوب نیست بیشتر انرژی منفی داره وکشیده میشه تو زندگیتون 

منم خوندم همه رو...رمان بود؟

نمیدونم یکی از کاراگاهامون اسکرین دروغاشو گذاشت بعد منم کلییی تایپ کردم که نصیحتش کنم که چرا دروغ ؟؟ دیدم قفل کرده تاپیکشو😆😆

بدرودددد نی نی سایت یه ماهه کاملا وقتمو گرفتی برو خوش باش 😪دیگه نمیاممم بای بای
8
چجوریدفهمیدی دروغ گف؟

قبلا گفته بود ازدواج اولم هست 

الان گفت مطلقه‌ام با ده سال از خودم کوچیکتر با پسری ۲۰ساله که مغز کامپیوتره و از قضای روزگار فوق العاده مذهبی و چشم و دل پاک و سیر باهاش عروسی کرده

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
اینا که اینقدر دروغ میگن بخدا وقت میذاشتن رو ی کار و حرفه ای الان ی چیزی شده بودن 

ما که این خزعبلات رو میخونیم چقدر به خودمون و وقتمون ظلم می کنیم؟؟

1257
چه عمه ای بوده آخه مگه میشه آدم به برادر زادش رحم نکنه

فکرکنم اصلا برادر زاده ای هم در کارنیست احتمالا کاملاااااا سرکاربودیم

همون اول که سن گفت مشخص بود دروغ میگه

9 سال از شوهرش بزرگتر

بعد یه خانواده پسر  چجوری راضی شدند برن خاستگاری با این اختلاف سن

پولدار یا تحصیل کرده هم نیست که بگیم واسه اون رفتن خاستگاری

چرت و پرت گفته

1252