1147
1292
عنوان

گندوووووم جون دروغت رو شد چرا قفل کردی!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 162 پست

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

این تاپیک بچه‌ها واقعا چی فکر کرده؟!

این چندخط امضام مال شمایی هست که میگم برو چک کن توهین میکنی، مال شمایی که میگی تو تاپیک قبلی فحش میدادی، عزیزم  اول برو ببین من درست میگم یا نه بعد توهین کن، ازم ادرس و سند میخوایی بهت میدم، میگی تو... شما هم که منو در حال فحاشی دیدی لطفا شات بگیر، بزار قشنگ رسواشم😊 این همه تهمت وافترا اخه چرا؟؟!!!! یکی دیگه حرفاش چندتاست، یکی دیگه شات میزاره توهینش‌رو به من میکنی؟! خب چرا گلم؟!😅😅 عیب نداره خداحاضر و ناظره 😍😍😍😍 یادبگیریم جایی که سواد حرف زدن نداریم، شعور ساکت موندن داشته باشیم😏😐اگر شمایی که منو ریپلایی میکنی نه سواد داری نه میتونی ساکت بمونی جوابت‌رو ندادم ناراحت نشو گلم، من که نمیتونم شخصیتم رو در حد فهم تو پایین بیارم😊پس با کامنتت خوش باش😉😉یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍

کدوم قصه؟

اکثر داستان زندگی های که میگن اینج دروغه 

داستان خیانتها رو اصلا نخونین میاد تو زندگیتون 

کی گفته  درد ودل خوبه نه عزیزم اصلا خوب نیست بیشتر انرژی منفی داره وکشیده میشه تو زندگیتون 

💖💖فقط یک صلوات برای حاجتم 😙😙
منم خوندم همه رو...رمان بود؟

نمیدونم یکی از کاراگاهامون اسکرین دروغاشو گذاشت بعد منم کلییی تایپ کردم که نصیحتش کنم که چرا دروغ ؟؟ دیدم قفل کرده تاپیکشو😆😆

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
1307
چجوریدفهمیدی دروغ گف؟

قبلا گفته بود ازدواج اولم هست 

الان گفت مطلقه‌ام با ده سال از خودم کوچیکتر با پسری ۲۰ساله که مغز کامپیوتره و از قضای روزگار فوق العاده مذهبی و چشم و دل پاک و سیر باهاش عروسی کرده

این چندخط امضام مال شمایی هست که میگم برو چک کن توهین میکنی، مال شمایی که میگی تو تاپیک قبلی فحش میدادی، عزیزم  اول برو ببین من درست میگم یا نه بعد توهین کن، ازم ادرس و سند میخوایی بهت میدم، میگی تو... شما هم که منو در حال فحاشی دیدی لطفا شات بگیر، بزار قشنگ رسواشم😊 این همه تهمت وافترا اخه چرا؟؟!!!! یکی دیگه حرفاش چندتاست، یکی دیگه شات میزاره توهینش‌رو به من میکنی؟! خب چرا گلم؟!😅😅 عیب نداره خداحاضر و ناظره 😍😍😍😍 یادبگیریم جایی که سواد حرف زدن نداریم، شعور ساکت موندن داشته باشیم😏😐اگر شمایی که منو ریپلایی میکنی نه سواد داری نه میتونی ساکت بمونی جوابت‌رو ندادم ناراحت نشو گلم، من که نمیتونم شخصیتم رو در حد فهم تو پایین بیارم😊پس با کامنتت خوش باش😉😉یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
اینا که اینقدر دروغ میگن بخدا وقت میذاشتن رو ی کار و حرفه ای الان ی چیزی شده بودن 

ما که این خزعبلات رو میخونیم چقدر به خودمون و وقتمون ظلم می کنیم؟؟

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
1267

همون اول که سن گفت مشخص بود دروغ میگه

9 سال از شوهرش بزرگتر

بعد یه خانواده پسر  چجوری راضی شدند برن خاستگاری با این اختلاف سن

پولدار یا تحصیل کرده هم نیست که بگیم واسه اون رفتن خاستگاری

چرت و پرت گفته

1290