1265
1273
عنوان

گندوووووم جون دروغت رو شد چرا قفل کردی!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 162 پست
عزیزم خیلیامون تو این سایت خیلی از تاپیکارو جدی میگیریم نمیگم دروغ همشون ولی این همه وقت گذاشتن رو ...

آره عزیزم ولی همون خوندنش هم بدون گریه و...خودش کلی وقت میبره من که یه ماهه همش اینجام تصمیم میگیرم نیام بازم میام خوشم میاد سرکارم بزارن!!!😆😆

خدایا چشمم به دنباله کریم بودنته...
چی؟؟😓

از کجا معلوم شد دروغه

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لذت یعنی..ی مسافر کوچولو تو دل من باش واس اومدنش لحضه شماری کنیم عشقم😍❤لذت یعنی عشقت بشه بابای بچت🤩😀😘❤خداجونم مرسیییی😄این حسه قشنگو برا همه ارزو میکنم😊

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

خیلی خز و آبکی بود میخداستم حرف بزنم قفل شد .خانوم حسین خانوم خیلی فانتزیات آبکی و خز بود تو دیگه چرا عمه جون

اه اه چندش

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279
شوخی بود دیگه؟؟؟؟😂😂😂😂

یه درصد فکر کن جدی باشه    دیگه خداییش و وجدانی وقتی یکی سرکارمون میزاره و همچین داستان آبکی واسمون میگه، حق قانونی و طبیعی ماست که قضاوتش کنیم    

پیش به سوی موفقیت. وزن شروع: 58/700 کیلو، وزن فعلی: 55 کیلو، هدف: رسیدن به وزن دلخواه 50 کیلوگرم. شروع رژیم:98/1/17

حقتونه كه سر كار بريد 

حقتونه كه با بازي بگيرنتون

تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول خودتون خزعولات نشيد

سه ساعت با دل و جون تاپيكها رو ميخونيد و بعدش و كو كو ميكنيد اخوش تاپيك ميزنيد فحشش ميدين؟؟؟؟!!!! تقصير كيه؟؟ شما از اونها نادونترين كه ميريد ميخونيد 

ديروز من يه تاپيك براي جنين زدم ٦١ بازديد داشت ٣ نفر جواب دادن

متاسفم

1323

دروغ و راست بودنش و کار ی ندارم

هنوز متوجه نشدم چرا یکی از کاربرها گفت خانومهای مطلقه نباید با پسر مجرد ازدواج کنن. پسر های مجرد سهم دخترهای مجردن!!!!!

تو منطق من نرفت

هستیم بگووووو
حقتونه كه سر كار بريد  حقتونه كه با بازي بگيرنتون تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول ...

عزیز جون نادون رو به خودت نسبت بده😐 حتما این اخلاقته که کسی نمیاد تاپیکت دیر اومدی نخوای زود بروووو😒

حقتونه كه سر كار بريد  حقتونه كه با بازي بگيرنتون تا شما باشيد وارد اين تاپيكهاي مزخرف و بقول ...

حتما اطلاع نداشتن بیاین چرت پرت دوروغ بگن بهت خوبه؟؟بهترم میتونی حرف بزنی

لایکم کنید😃خواستم متفاوت باشم🙄
منم خوندم اما اسمشو نگا نکردم الان رفتم باز 🤣 وقتی داستانش تموم شد دیگه حرفا بقیه نخوندم الان رفت ...

من که واقعا فکرمیکردم راسته چون مورد مشابه دیده بودم ولی اون اینقدر خیال انگیز نبود که به یه دختر ۱۶ساله که براش میمیره نه بگه😆😆

1288
من که واقعا فکرمیکردم راسته چون مورد مشابه دیده بودم ولی اون اینقدر خیال انگیز نبود که به یه دختر ۱۶ ...

خخخخخ منم تعجب کردم اما گفتم از این زمونه چیزی بعید نیست

همه چی امکان داره

یه زنه بود تو آرایشگاه میگف من دوتا شوهر دارم😶

یه دفعه این میومد دنبالش ی دفعه اون یکی

احتمالانم دوس پسرش بوده اون یکی بهش سرویس میداده  میگفته شوهرمه کسی اگ دید گیر نده🤣

1280