1147
1267

سینه مرغ‌ تیکه‌های کوچیک سرخ کن

قارچ رو با کره و روغن زیتون و‌سیر تفت بده و خامه یا شیر (من فقط شیر می ریزم میذارم غلیظ شه) و آویشن اضافه کن

مرغا رو هم بریز توی این سس و هم بزن

بعد‌ پاستا رو بریز‌ و اگه غلیظه کمی از آب پاستا

با پنیر، هر چی بیشتر بهتر

یه کم که سس به خورد پاستا رفت آماده س

«... هر تعصبی از هر نوع، پیش‌شرط روانی یا پیش‌درآمد خشونت و وحشت است. به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ اندیشه‌ای در این دنیا آنقدر خوب و خیر نیست که بتواند تلاشی تعصب‌آمیز برای به کرسی نشاندن آن اندیشه را توجیه کند؛ و تنها امید نجات در جهان این دوران، تساهل و تسامح است. اما حتی تساهل و تسامح هم حد و حدودی دارد. تحمل آن‌هایی که آماده شده‌اند آزادی را محدود کنند یا حق زندگی کسان دیگر را بگیرند، حتی اگر توجیهش شریف‌ترین اهداف باشد، روا و جایز نیست.» _ایوان کلیما، روح پراگ 

ترکیب مرغ رون و سینه رو چرخ کردم بهش پیاز رنده شده نمک فلفل زردچوبه میزنم ورز میدم دوساعت تو یخچال بمونه

بعد یه پیاز سرخ میکنم مرغمو بهش اضافه میکنم حسابی تفتش میدم یکم زعفرونم در حین کار اضافه میکنم بهش وقتی مرغم خوب تفت داده شد سویایی ک از قبل خیس کردم و چرخش کردم اضافه میکنم ب مرغمو حسابی تفت میدم و نمک فلفد زردچوبه اضافه میکنم بعد حدود ۴ قاشق رب میزنم ب موادم تا قرمز خوشرنگ بشه

یکمی خیلی کم اب اضافه میکنم میذارم رو گاز ۲۰ دقیقه تا ابش کم شه

بعد ماکارونی رو آبکش میکنم و موادمو توی آبکش با ماکارونی قاطی میکنم

ته دیگمم نون میذارم و ماکارونی رو تو قابلمه میذارم حدود نیم ساعت دم بکشه 

شوهرم و بچه هام از وقتی با مرغ میپزم باورشون نمیشه ک گوشت نداره میگن خیلی خوبه

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

ترکیب مرغ رون و سینه رو چرخ کردم بهش پیاز رنده شده نمک فلفل زردچوبه میزنم ورز میدم دوساعت تو یخچال ب ...

با مرغ خوشمزه تر از چرخ کرده اس.منم امتحان کردم.

منوبچهامشماهمه  
1258
1274