2726
عنوان

امشب قراره بعد یکسال همه جاریهام ......

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 65 پست
یه عالمه مشکل دارم نمی تونم که بیام همه رو اینجا جار بزنم فقط از دوستان نظر خواستم عجبا!!!!

عزیزم اینجا فقط تاپیک خیانت خواهان داره😊😊😊😊😊

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

خواهر شوهر بیچاره .. دوست داره همه داداشاش دورشون باشن اون وقت بهش میگن پر رو .. نمیخورنت ک یشب دور هم باشید

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کنم افاده  ایه تو هستی درسته

شک نکن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728

مام یه جلسه خانوادگی داشتیم زنداییام بهم زدن بس ک با هم مشکل دارن،البته تو ظاهر خوبن مثلا

مام از لجشون دوباره جلسه رو شروع کردیم امشبم خونه مامانم ایناس

استارتر جونی منظورم زنداییای خودمه،ولی همش با این‌کاراشون میخوان بین داییام اختلاف بندازن

اگه این جلساتو نزاریم سال ب سال خودشون خونه هم نمیرن

داییام عاشششق هم بودن قبل ازد حیفه رابطشون کم شه

البته الانم عاشق همن فقط ارتباطشون‌کمه بخاطر خانوماسون

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
یه عالمه مشکل دارم نمی تونم که بیام همه رو اینجا جار بزنم فقط از دوستان نظر خواستم عجبا!!!!

😐 بازم خوش به حالت بااين مشكلت ..اخه نشستن دوساعت باجاري اينقد سخته تحملشون كن خودت باش نميخاد زيادم حرف بزني 

2706