2726

نههههه برو دکتر شیاف میده و استراحت مطلق...من هفته پنجم نینییم سقط شد سه روزه الان خونریزی دارم...اولش لکه قهوه ای بود ببعد خون شد بعدشم لخته لخته اومد.....خواااهشا تو مراقبت کن

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون دو روز پیش که دیدی چطور نرفتی دکتر!

باید دارو مصرف کنی تا قطع بشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
آخه فکر کردم مهم نیست

نه ازین فکرا نکن همین الان زنگ بزن دکترت شوهرتو بفرست با دفترچت برات دارو بنویسه ...استراحت مطططططلقم باش از جات تکون نخود

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین