2726
عنوان

کسی هست قید ازدواج زده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۵ سالمه چند سال پیش خواستگار اومد رفته بودند تحقیق گفته بودند این پاش ی سری شکست پاش کامل پیچ و ...

وااای چه چیزا تو تحقیق میگن 😑 خب ممکنه اون طرفم پاش بشکنه

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2728
وااای چه چیزا تو تحقیق میگن 😑 خب ممکنه اون طرفم پاش بشکنه

بخدا..شانسه من دیگه..

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
خب چند ساله شاغلم . والا مسجد اینا دوس ندارم مذهبی نیستم اینجور جاها ادمای مذهبی پیدا میشن

اصلا ربطی نداره، همه پسرها که مثل مادرشون نیستن، در ضمن یه نماز خونون نشونه مذهبی بودن نیست، خانواده های خوبی توی مسجد میان. باور کن .نمونه اش خانواده شوهرم.

مگه پات مشکلی داره تو راه رفتن ک اونا رفتن؟

اون موقع نه..

این ماجرا ماله پارساله..

اما الان ۶ماهه بخاطره اینکه استخوانم سیاه شده پام ۵سانت کوتاه شده..شروع کردم لنگ زدن..

اما بخدا اون موقع تازه عمل کرده  بودم لنگ نمیزدم

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
من ۲۵ سالمه چند سال پیش خواستگار اومد رفته بودند تحقیق گفته بودند این پاش ی سری شکست پاش کامل پیچ و ...

حالا چرا جار زدی مشکلتتو.البته ازدواج همجچین اش دهن سوزیم نیس ول کن خواهر مغزت اروم میخوای چیکار

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706