2726
عنوان

کسی هست قید ازدواج زده باشه؟

1923 بازدید | 46 پست

من سی سالمه دیگه قیدشو زدم قبلا خیلی نا آروم بودم که سنم بالا رفت ازدواج نکردم ولی الان یک ساله بی خیال شدم وقتی تو این همه سال تعداد خواستگارا خیلییی اندک بوده اونم کسایی که خیلیی سطح پایین بودن دیگه مورد خوب نمیاد

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

من

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامانمم دلش نمیخاد ازدواج کنم فک کنم برا تنهایی خودش میگه. دیگه همه ازم قطع امید کردن😁 چون واقعا عرضه ندارم با یکی اشنا بشم

2728

ول کن بابا

الان باید امشب خونه مادرشوهر باشم تیکه هاشو بشنوم و به هم بریزم

ولی تو راحت زیر باد کولر تو خونه خودتون تو ارامشی

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
مامانمم دلش نمیخاد ازدواج کنم فک کنم برا تنهایی خودش میگه. دیگه همه ازم قطع امید کردن😁 چون واقعا عر ...

عرضه داری ولی واسه خودت ارزش قاعلی

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
ول کن بابا الان باید امشب خونه مادرشوهر باشم تیکه هاشو بشنوم و به هم بریزم ولی تو راحت زیر باد کول ...

😂 همچین ارامش هم ندارم پدرم اخلاقش خیلی افتضاحه

منم میگم مگه اینکه خدا بخواد من ازدواج کنم وگرنه که منو کسی نمیخواد🙂

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

منم ۳۲ ازدواج کردم، سعی کن توی اجتماع باشی و دیده بشی، فعال باش، توی خونه نشستن هیچ سودی نداره، شاغل بشو و کلاس های هنری برو ، حتما توی مسجدها خصوصا ظهرها برو و پذیرایی عید و مراسم مذهبی انجام بده.استخر هم خوبه.

من ۲۵ سالمه چند سال پیش خواستگار اومد رفته بودند تحقیق گفته بودند این پاش ی سری شکست پاش کامل پیچ و پلاکه..

رفتند شون دیگه نیومدند

..پسره خیلی خیلی شرایطش عالی بود...

الان که دو هفته دیگه باید برم همون پا را مفصلمصنوعی بزارم

..واسه همین قید شوهر زدم..

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
منم ۳۲ ازدواج کردم، سعی کن توی اجتماع باشی و دیده بشی، فعال باش، توی خونه نشستن هیچ سودی نداره، شاغل ...

خب چند ساله شاغلم . والا مسجد اینا دوس ندارم مذهبی نیستم اینجور جاها ادمای مذهبی پیدا میشن

2706