2703
2553
خیلی وقته داریم به هر دری میزنیم که خونه بخریم😔😔😔  سلامتی شوهرم و بچه هام ....

خدایا برکت بده به زندگی شون

گرونی ها همه رو اذیت کرده کمکمون کن این سختیا باعث نشه ازت فاصله بگیریم و بیشتر بهت نزدیک بشیم

سلامتی رو از هیچ کس نگیر خدایا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ان شاالله حاجت روا شی استارتر کاش منم امسال ازدواج کنم خیلی دلم شکسته الان داشتم گریه میکردم

خدا لعنت کنه باعث و بانیشو که جوونا ندارن برن جلو برای خواستگاری. برات دعا میکنم که یه همسر خوب نصیبت بشه . ولی هیچوقت سختگیری نکنید تو ملزومات ازدواج چون واقعا با این شرایط اقتصادی خیلی سخته یه زندگی رو شروع کردن

انشالله منم امثال بچه دارشم خیلی صبر کردم خییییلی

خدایا به هر کس که صلاحیت تربیت یه فرزند سالم و صالح رو داره یه بچه خوب و به راه و سالم و اهل، عنایت کن

خدایا ما رو توی نقطه ضعف هامون قوی کن مادر شدن میل درونی و قلبی و عمیق عموم خانم هاست اگر بهمون فرزند نمیدی ما رو به حکمتت راضی کن

2714
خدا لعنت کنه باعث و بانیشو که جوونا ندارن برن جلو برای خواستگاری. برات دعا میکنم که یه همسر خوب نصیب ...

اره واقعا خدا لعنتشون کنه

مرسی از دعات..دلم گرم شد

من سختگیری نمیکنم خانوادم سخت میگیرن

دعا کن ی کس مومن و خوب سر راهم قرار بگیره و اینبار دل خانوادم نرم شه

سخت بود ولی تونستم   
حرفرهمو نمیفهمیم همش دعوا وقهر وسردی،،خداروشکر هزازبار کهرهممون سالمیمم

خدایا نعمت خوشبختی و حال خوب در کنار همسر رو به این بنده ت عطا کن خدایا این نعمت رو به همه بده 

تنها آرزوم در حال حاضر اینه که دخترم خوب بشه. آخه چهار سال و نیمه که سوخته و من گرفتار درمونشم..... ...

خدایا به این به طفل معصوم سلامتی عطا کن خدایا دیدن اذیت شدن بچه برای مادر سخته به حق اشک های این مادر بچه شو شفا بده به حق خانم فاطمه زهرا بچه این خانمو شفا بده 

حساسیت فصلی شدیددارم شنبه میرم یه شهردیکه دکتر دعا کنید جواب بکیرم دیگه اعصابم نمیکشه خسته ام،الهی ه ...

خدا ان شاالله سلامتی بده بهتون از بلاتکلیفی در بیای و درمانش مشخص شه

2706