1421
1363

خدایا اگر خیره یه بچه به همه کسایی که منتظرن بده خدایا به لطف و کرمت انتظار برای همه چیز رو تموم کن و چشممون رو روشن کن 

چه انتظار برای امام زمانمون با ظهورش 

چه انتظار برای بارداری موفقمون ، اومدن عزیزانمون و…

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

فقط دوست دارم همسرم حالش خوب شه و بلند بشه چون خیلی زودرنج و عصبیییییی وحشتناک شده و نگرانم که کم بیارم خواهشا دعا کنید برام ممنون منم براتون ۵تا صلوات میفرستم

خیلی وقته داریم به هر دری میزنیم که خونه بخریم😔😔😔 

سلامتی شوهرم و بچه هام .... 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1436

الهي آمين، هرچي خيرو صلاحمونه بهمون بده، واسه منم دعا كنيد به ارامش برسم،خيلي دل آشوبم بحق همين ماه عزيز الهي هممون عاقبت بخير بشيم آرامش داشته باشيم تتكون سالم باشه و دلمون خوش...

فقط دوست دارم همسرم حالش خوب شه و بلند بشه چون خیلی زودرنج و عصبیییییی وحشتناک شده و نگرانم که کم بی ...

خدایا سلامتی رو به بهترین شکل به همسرش برگردون و این خانواده رو از آسیب روحی نجات بده 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1394
ان شاالله حاجت روا شی استارتر کاش منم امسال ازدواج کنم خیلی دلم شکسته الان داشتم گریه میکردم

خدایا اگر خیره یه ازدواج خوب قسمت این بنده ت کن

خوشبختی و عاقبت بخیر و حال خوب جزء عادت زندگیش بشه

خدایا آرامش بده بهش

تنها آرزوم در حال حاضر اینه که دخترم خوب بشه. آخه چهار سال و نیمه که سوخته و من گرفتار درمونشم.....  خیلی این چند سال سختی کشیدم . خدایا همه مریضا رو شفا بده... خدایا منو ببین . دیگه صبرم تموم شده😢😢😢 خدایا دختر من فقط 13 سالشه گناه داره اینهمه درد میکشه

حساسیت فصلی شدیددارم شنبه میرم یه شهردیکه دکتر دعا کنید جواب بکیرم دیگه اعصابم نمیکشه خسته ام،الهی همه حاجت رواشیم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دخمل 😍دارم شاه نداره ولی هنوز توشکم مامانیشه😍😍
1391
خیلی وقته داریم به هر دری میزنیم که خونه بخریم😔😔😔  سلامتی شوهرم و بچه هام ....

خدایا برکت بده به زندگی شون

گرونی ها همه رو اذیت کرده کمکمون کن این سختیا باعث نشه ازت فاصله بگیریم و بیشتر بهت نزدیک بشیم

سلامتی رو از هیچ کس نگیر خدایا 

خدایا برکت بده به زندگی شون گرونی ها همه رو اذیت کرده کمکمون کن این سختیا باعث نشه ازت فاصله ب ...

الهی امین😢😢😢😢😢

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍

ازدواج با مردی که میخوام 😔😔😔😔😔😔

بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏
1364