2410
2553
عنوان

نگران زندگیمم.

421 بازدید | 19 پست

سلام دوستان.من مدتیه تو سایت خواننده خاموش بودم.چنبار سعی کردم عضو بشم و ارور میداد.الان خوشحالم ب جمع شما پیوستم.چنبار مشکلاتی داشتم ک چون عضو نبودم نمیتونستم تایپیک بزنم و ناچارا فقط از قسمت جستجو استفاده میکردم.الان مشکلم اینه ک من ی ازدواج ناموفق با فامیل داشتم بعد چندسال بخاطر فشار خانواده ی ازدواج هول هولکی دارم.ی سالو خرده ای.این شوهرم قبل ازدواج خودشو مظلوم و سربزیر نشون داد البته الان تو جمع همینجوریه .تن صدای یواش.ولی خیلی خودشیفته و بی شخصیته.تنها شانسم اینه ک بچه ندارم هنوز.نمیدونم با پررویی شوهرم چکارکنم.دیشب خونه برادرم بودیم برادر دیگم واس فردا ینی امشب دعوت کرد شوهرم همونجا آروم بهم گفت چرا فردا بذاره چندشب بعد .گفتم اون میزبانه خب.بعدم برادر خودش عید رفتیم شهر مادرشوهرم دوبار مارو دید دعوت نکرد اصلا.چون با جاریم قهرم شده.اونوقت شوهرم ب برادرام ناز میکنه.درحالیک خودش چندوقت پیش هی ایراد میگرفت چرا با فامیلات رفت وآمد نمیکنی ک اومدیم شهر من الان شروع کردم ب رفت وآمد و خانواده شوهرمم واس بعد ماه رمضون دعوت کردم بدون جاریم قراره بزنگم بگم.جاریم ازم کوچکتره ولی قبل من عروسشون شده با خواهر شوهر مجردم ک سن بالاست همدستن.الان نمیدونم چکار کنم؟۱:با شوهرم واس امشب ک گفت نمیاد گفتم پس تنها میرم.ک الان فک کنم دودل شده.۲:درمورد جاریم مستقیم جلوش واستم با علم ب اینک شوهرم ی آدم نامرده ک همیشه پشتمو خالی کرده.دربرابر رفتارای زشت جاریم.شرمنده ک طولانیه

دشمنت شرمنده اجی

حالا دلیلش چیه واسه نیومدن به مهمونی ؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای عزیزم مردها همشونن بی معرفتن شوهر منم حتی یبار نشده طرف منو بگیره تو هم وقتی شوهرت نمیاد چرا باید تنها بری اونا میدونن مشکل از شوهرته از تو به دل نمیگیرن یه چیز خیلی مهمم بگم اونم اینکه هیچوقت با جاری نه صمیمی شو نه کل کل کن همیشه تو ذهنت بگو این آدم ارزش اینو نداره فکر منو به خودش مشغول کنه جاری چیه که ما به خاطرش پوستمون خراب شه😉شوهرت هم که اخلاقش گنده دیگه تو مجبوری باهاش یکم با سیاست رفتار کنی بدون تنش ازدواج دومته دیگه چاره ای نداری 

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
عزیزم انقدر سخت نگیر باتوجه به اینکه ازدواج دومت هم هست باید نرمش بیشتری از خودت نشون بدی و انعطاف ...

امشبو چکارکنم؟برم یا نه؟شوهرم خیلی قیافه میگیره رفتارش دوس ندارم بعد ازدواج فهمیدم عقده کلاس اینچیزا داره خیلی اذیت میکنه با زبونش.هردومون ازدواج دوممونه ولی اون عین خیالش نیس یبار گفت تو بهتر از زن اولمی طلاقت میدم بهتر از تورو میگیرم  

امشبو چکارکنم؟برم یا نه؟شوهرم خیلی قیافه میگیره رفتارش دوس ندارم بعد ازدواج فهمیدم عقده کلاس اینچیزا ...

چقد بد پس اینجوری که هست ده زن رو طلاق بده تا به دلش پیدا شه 

خدایا شکرت   
2714

عزیزم امشب حتما خونه داداشت برو
ک بفهمه خانوادت برات مهمن و باید احترام بذاره
و اگه اومد ک خوشحال باش و باهاش خوب رفتار کن ک بدونه احترام ب خانوادت باعث خوش برخوردی تو میشه اگه نیومدی یکم باهاش سرسنگین باش ولی دعوا نکن فقط در حد اخم ک ب رفتار زشتش پی ببره

برا رفتار جاریت بنظرم محلش نده کلا دایورتش کن اگه اون تورو دعوت نمیکنه تو دعوتش کن تا شرمنده بشه در جمع باهاش جلو بقیه گرم بگیر لبخند بزن ک بفهمه رفتاراش زشته اما اصلا شخصیت خودتو برا درگیری باهاش پایین نیار هم اون هم خواهر شوهرت یجورایی شرمنده اخلاق خوبت کن جفتشونو مخصوصا جلو دیگران
حالا توی جمع خودتون بی محلی کردی مهم نیس اما جلو شوهرت و شوهرش اینجوری کن تا حرصش دراد

چون ازدواج دومته فکر نکن ک باید برای هرچیزی کوتاه بیای  و نذار سرکوفت بزنن بهت بهرحال ازدواج کردی ناموفق بوده گناه ک نکردی
اگر امکان رفتن ب مشاوره رو داری حتما برو پیش مشاور و سعی کن رفتارای زشت شوهرتو یجوری ب خودش بفهمونی..
میدونم سخته ولی خودتو دست کم نگیر
همسرتم ازدواج دومشه؟

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
دشمنت شرمنده اجی حالا دلیلش چیه واسه نیومدن به مهمونی ؟

ادا اطوار داره .الکی گفت کار دارم .تایپیسته.میدونم داره بهانه میاره.میخاد کلاس بذاره.کلا وقتی بهش توجه نشه اخلاقش بهتره .پریشب مامانم بردمون مغازه واس شوهرم پیراهن خرید .دوتا.بعدش رفتیم ابمیوه فروشی چشم چرونی کرد بحثمون شد ریلکس رفت بیرون واستاد بعدم اومدیم خونه کارتون باب اسفنجی گذاشت نگاه کرد.دلم شکسته.همش ادعا میکرد پاکه اهل خطا نیس.ولی چنبار ازش دیدم یبار ب اونجای دخترخواهرش چشش افتاد دوسالس دوباره برگشت نگاه کرد خیره کاملا.دعوامون شد الان ب دخترای بدحجاب اونوقت من یکم ارایشمو بیشتر کردم تیپمو بروزتر کردم ولی یکم موهام معلومه هی میگ روسریتو بکش جلو.من اول ازدواج چادری بودم دیدم تو شهرش خانوادش جاری بزرگم چادریه محلش نمیدن جاری کوچکم قرتیه باهاش صمیمی ان.دخترای عموش خالش همه اینجورین.منم مانتویی شدم البته تا زانو.ولی شوهرم فقط هرکار کنم ی حرفی واس متلک بهم داره همیشه.

ما هم از آشنایی با تو خوشحالیم  از بقیه ش چیزی سر در نیاوردم  به شوهرت بگو انقدر خاله زن ...

دقیقا اوایل ازدواج ک جاریم بی ادبی میکرد تو جمع هیچی نگفتم شب ب شوهرم گفتم گفت اصلا هیچی نگو .دلم شکست گفت من خاله زنک نیستم .بعد همین خودش ی شب تو خونه جاریم منو مادرشو باهم سکه ی پول کرد تو بحثی ک بین منو مامانش بود اصلا ب شوهرم ربطی نداشت داشتیم تعارف باهم میکردیم یهو شوهرم ب مادر خودش متلک انداخت منم له کرد.شش ماه پیش بعدم گله کردم گفت من ب خودم رحم نمیکنم حواستو جمع کن.😳

چقد بد پس اینجوری که هست ده زن رو طلاق بده تا به دلش پیدا شه  

گفته طلاقت میدم ده سال بکوب کار میکنم پولدار شدم ی دختر بیست ساله میگیرم بخاطر پول هرکی انتخاب کنم میهد الان ۳۶سالشه.فک نمیکردم انقد بی وجدان باشه.از ترسم ک ابروم نره حتی ب مامانم حرفاشو نگفتم اخه سر جریان طلاق اولم خیلیا باهام دشمن شدن تو فامیل.مث خواهر بزرگ خودم .الانم باهام قهره از روز ازدواجم سر جهیزیه ام ازش چنتا برقی بیشتر داشتم اذیتم کرد موقع طلاقم تمسخرم کرد گفت عرضه شوهرداری ندارم خودش فقط،داره.میخاست مخ مامانمو بزنه ک تحت فشارش با کسی ک خودش معرفی کرده ازدواج کنم پسر زشت سن بالا بود ولی پسر خونه.گفتم نه .هول هولکی ازدواج کردم با این شوهرم ظاهرش خوبه ارشد داره مث خودم مطلقه بود.ولی بی پول ماشین خونه نداره هیچی جهاز نداده فقط ی حلقه.گفتم فقط خوب باش.انسانیت واسم مهمه حالا هی داره واسم کلاس میذاره.شوهرم .بهم گفته میخام طلاقت بدم دلم واست میسوزه نمیدم .خ تحقیر میکنه.ن راه پس دارم ن پیش

ادا اطوار داره .الکی گفت کار دارم .تایپیسته.میدونم داره بهانه میاره.میخاد کلاس بذاره.کلا وقتی بهش تو ...

اینجور ادما فقط بی محلی درستشون میکنه
توام ب خودت برس همش از خودت تعریف کن
مثلا بگو رفتم ارایشگاه همه گفتن وای تو چقد نازی تو چقد خوشگلی خوشتیپی کاش ما مث تو بودیم
یا از جلو اینه ک رد میشی همش از خودت تعریف کن
اینجوری این حس رو ب اون منتقل میکنی ک تو خیلی سری و آسی اصن توی ناخوداگاهش میره این حرکت
خودتو دس کم نگیر
حساسم نشو میدونم چش چرونی بده اما اون مشکل شخصیت داره چش هیزی میکنه تو ک پاکی با رفتارات بهش بفهمون بحث نکن ک لیاقت بحث نداره

گفته طلاقت میدم ده سال بکوب کار میکنم پولدار شدم ی دختر بیست ساله میگیرم بخاطر پول هرکی انتخاب کنم م ...

اوووه گور بابای دشمنا
همیشه یه عده هستن ک دشمنت باشن
بگو باشه بهتر طاقم بده من ک اینقد خوبو خوشگل هستم ک بهتر از تو زیاده واسم
اما ب تو ده سال دیگه کسی نگاه ک نمیکنه هیچی میبرنت میذارنت در اسایشگاه سالمندان حالا ببین

2706