2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه اسم زشتی بهتر ک ثبت نشه بچه بیچاره

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728

اسمای خوشگل از نظر شما چیه؟

البته انتخاب اسم و اینکه یه اسمی زیبا باشه یا نه کاملا به سلیقه افراد مربوطه. 

فقط کلا نرین تو دسته اسمای آیناز و آیلین و...  که آدمو خسته میکنه از بس زیادن. 😤

یه اسمی که زیاد مرسوم نباشه بگین

اسمای خوشگل از نظر شما چیه؟ البته انتخاب اسم و اینکه یه اسمی زیبا باشه یا نه کاملا به سلیقه افراد م ...

اسمایی که جدیدن کلا دو دستن یا اونقد بدن که کسی نمیپسنده و تا حالا کسی نزاشته و به احتمال زیاد بچه هم ناراضی خواهد بود بعدها یا نه قشنگن و به ذهن کسی نرسیده که در اون صورتم در عرض دو سال همه جا پر میشه ازون اسم و خاص نخواهد موند اسم بچه

آره قبول دارم اسما مدت زیادی تک نمیمونن. ولی بمظرم همون اولش که تازه است تک و خاص باشه خوبه. حس خوب داره. بعد چند سال هم دیگه خاص بودن اسم لازم نیس همینکه قشنگ مونده باشه و بچه خوشش بیاد کافیه بنظرم

اسمای خوشگل از نظر شما چیه؟ البته انتخاب اسم و اینکه یه اسمی زیبا باشه یا نه کاملا به سلیقه افراد م ...

اسمی که زیاد نباشه آرلا که اسم فرشته هست یا آریِل به معنای شیر خدا

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2706