2726

اب عناب هم اشتها اوره هم باعث رشد مو میشه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوريه؟!؟

عناب از عطاری ها بخر من درست یادم نیست برای ابش باید چی کار کنی همونجا ازشون بپرسی میگن بهت

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
منك همونابشو ميگم احتمالا بايد دم كني ولي من دوست ندارم عناب 

اره باید دم کنی

ی پودر هست خیلی خوبه،اسمش یادم نیس رفتم خونه میگم بت واقعاموثربود

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
توروخدا یادت بیار

کِرامَس،از عطاریا بگیر بسته ای 80تومن

هیچ عوارضی نداره غیر از جوش اونم اگ طبعت گرم باشه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

اسي هم وزن مني....براي من كره بادم زميني خيلي موثر بود.دوست ندارم اما به زور ميخوردم خالي.ميذاشتم توو دهنم و قورتش ميدادم😓از ٤٢ منو رسوند به ٤٧.بعد ديگه ادامش ندادم چون يكم حساسيت داشتم بهش.

2706