2410
2553
عنوان

شوهر دوستا بياين😃

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 38 پست

من غیره این ماه،،،صبحانشو مفصللل میدم‌بخوره.‌عصر هم چای و کیک خونگی.‌شب هم‌شیر یا چای سبز.‌در این حد.‌نه کمتر نه بیشتر.خخخ

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نهایت زحمتم از شب قبل براش ناهار میذارم 

گاهی کیک هم میپزم و میذارم

برای صبحانه که سرکار بخوره مربای خودساز یا عسل میدم میبره برای یه مدت که بخوره 

گاهی هم نون قندی خرمایی براش میخرم کنار ناهارش میذارم رفتنی ببره 

چون نه من حال ۶صبح صبحانه دادن دارم نه اون میخوره میبره ۱۰ صبح که وقت صبحانشونه میخوره

تو خانومشی نوکرش یا مامانش نیستی پر روش نکن در حد تعادل همه ی اینکارایی که گفتی شوهرم واسه من میکنه ...

هر كس شيوه ي زندگيش يه جوره عزيزم منم اون مدلي اصلا دوس ندارم 

كمكم ميكنه وقتايي كه مهمون داريم برام كل خونه تكونيو كرد ولي اينكه كار روزانش باشه نه چون من تو خونم كاريم نميكنم در برابر اون همه كاري كه اون بيرون ميكنه 

غر نزن تورو خدا خيلي گناه داره

2720
نهایت زحمتم از شب قبل براش ناهار میذارم  گاهی کیک هم میپزم و میذارم برای صبحانه که سرکار بخور ...

شب که میادم میوه ، بیسکوئیت ، خرما ، پاپ کرن ، چای ، شربت ( خاکشیر ، تخم شربتی ، یاهمون پرتقال آلبالوهای صنعتی) ، بعضی وقتاهم چیپس و پفک

اخه در طول روز نميتونه فقط از صبح كه ناشتا ميره يه ناهار ميخوره تاا ٦-٧ كه بياد خونه

شما شاغلم هستی؟؟؟؟؟بچه ها استرس گرفتم چرا من بیکارم وقت اینکارارو پیدارنمیکنم ولی یعنی تنبلم؟؟؟توروخدا بگین

وجدانا صبحانه رو بده بچت باشه بی صبحانه میفرستیش؟ (منظورم این نیست برای شوهر مثل مادر باشیم ها) ب ...

من که شوهرم صبحها میره خودش پامیشه یه چیز میخوره حوصله داشت املت درست میکنه منم بیدار میکنه یعنی فکرش مبرسه الان گشنش و لازم به صبحونه داره اما یه بچه حتی اگه گشنه باشه حوصله غذا نداره ویکی باید براش فراهم کنه از طرفی پدر خودم مادرم همیشه نون تازه و چاییش اماده و عادت کرده بود یه رکز مادرم مریض بود خونه رو میزاشت سرش چون وظیفه شده بود شوهرم میگه پدرش هم همینطور بوده اوایل باعشقه ولی کم کم میشه وظیفه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2714
هر كس شيوه ي زندگيش يه جوره عزيزم منم اون مدلي اصلا دوس ندارم  كمكم ميكنه وقتايي كه مهمون داري ...

غر نمیزنم ولی گاهی وقدا که میبینم پر رو شده روشو کم میکنم تا الانم جواب داده همش دنبالمه بهش توجه کنم و ازم محبت بگیره فکر و ذکرش همینه اگه خیالشون راحت باشه ازت ودشونو لوس میکنن ول کن بابا من بچمم شوهرم بزرگ کرده پوشکشم اون عوض میکرد غذاشو میداد بعد میرفت سرکار 

هر كس شيوه ي زندگيش يه جوره عزيزم منم اون مدلي اصلا دوس ندارم  كمكم ميكنه وقتايي كه مهمون داري ...

من این کارای که تو میکنی نمیکنم ولی از تنبلیمه نه اینکه وای مرد پر رو نشه اصلا حرف جالبی نیست.ولی دوست دارم مثل تو باشم

وجدانا صبحانه رو بده بچت باشه بی صبحانه میفرستیش؟ (منظورم این نیست برای شوهر مثل مادر باشیم ها) ب ...

صبحانه رو نميخوره تحت هيچ شرايطي اصلا اول صبح جز چايي اينا چيزي از گلوش پايين نميره 

چيكار كنم بخوره؟ 

مامانشم نتونسته بود صبحانه خورش كنه 

2706