1265
1273
عنوان

کیک در اسنک ساز

75 بازدید | 7 پست

حتما باید طبق دستور خودش باشه یا هر مایه کیکی رو توی اینک ساز میشه پخت؟ اینو بدون هل و گلاب میخوام بزارم برای بجه م اگه تو اسنک ساز بشه خیلی زود اماده میشه... میشه صبحونه بهش بدم

دخترم،‌ رها ...

ی دستور دیگم هست توی نت من بااون درست کردم.

هل و گلاب نداشت.بگرد یچیز ساده تر پیداکنی 

سرِ بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشه                                   عقیدت مخالفمه ریپلای نزن،قرارنیست همه بایه طرزفکر ویه نسخه زندگی کنن:/                                                           دین من انـسـانـیـت من است😌 ~•باافـتــخــار یک فـمـنـیسـت ومعتقد به برابری حقوق زن و مرد هستم~• {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟؟}😕😒                                                                                   

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

امضات😮😂😂😂

😀😍

سرِ بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشه                                   عقیدت مخالفمه ریپلای نزن،قرارنیست همه بایه طرزفکر ویه نسخه زندگی کنن:/                                                           دین من انـسـانـیـت من است😌 ~•باافـتــخــار یک فـمـنـیسـت ومعتقد به برابری حقوق زن و مرد هستم~• {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟؟}😕😒                                                                                   
1258
اخه میخوام فقط زرده داشته باشه سفیده نمیخوره

نمیدونم والا!

هل و گلاب طعم دهندس. تغییری توی بافت کیک نمیده. میتونی نریزی

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضی وقت ها با خودم فکر میکنم، خدا بابت کدام کار خوبم،  تورا به من داد؟ خیلی با خودم کلنجار میروم. فکر میکنم به روزهایی که نبودی! هیچ چیز یادم نمی آید. بعد شک برم میدارد، از خودم میپرسم، نکند من هم با تومتولد شدم؟؟؟  لبخند میزنم. راستی که پیش از تو من، نه بوده ام و نه زیسته ام! بیازندگیمرا از ابتدا مرور کنیم، از پاییز سال 96

منم دوست دارم اسم دخترمو بزارم رها. شما از اسمش راضی هستید؟

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضی وقت ها با خودم فکر میکنم، خدا بابت کدام کار خوبم،  تورا به من داد؟ خیلی با خودم کلنجار میروم. فکر میکنم به روزهایی که نبودی! هیچ چیز یادم نمی آید. بعد شک برم میدارد، از خودم میپرسم، نکند من هم با تومتولد شدم؟؟؟  لبخند میزنم. راستی که پیش از تو من، نه بوده ام و نه زیسته ام! بیازندگیمرا از ابتدا مرور کنیم، از پاییز سال 96