2410
2553
عنوان

قیمت یه کوپه دربست قطار؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 25 پست
نه دیگه فقط رفت ۴ نفره لوکس 

مرسی عزیز.پس واسه ما که دو نفریم با هواپیما تفاوتی نداره،

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
۶ نفره هم ۳۰۰تومن ....۴نفره لوکس ۱۰۰ تومن ..ولی ۶ نفره معمولی ۵۰ هزارتومن

😘😘😘😘

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما عید رفتیم نفری ۱۲۰ بود  ۴تا ۱۲۰تومن میشه ۴۸۰ تقریبا ۵۰۰تومن

مرسی گلم

2720
برو تو سایت mr مبدا مقصد روز تعداد نفر تعیین کن همه قطارا میاد

مرسی

تو اون سایت رفتم فقط تعداد نفرات و میاره

درمورد هزینه ی کوپه دربست چیزی نبود

۶ نفره هم ۳۰۰تومن ....۴نفره لوکس ۱۰۰ تومن ..ولی ۶ نفره معمولی ۵۰ هزارتومن

این قیمت ها رو از روی چه معیاری دارید میگید عزیزم؟ الان یک رفت خالی از تهران به شیراز ۱۴۰ تومنه. چطور یک کوپه دربست با این قیمت ها؟ کوپه دربست همیشه گرونتره

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
این قیمت ها رو از روی چه معیاری دارید میگید عزیزم؟ الان یک رفت خالی از تهران به شیراز ۱۴۰ تومنه. چطو ...

کلا پشیمون شدم😅😅😅😅😅

با هواپیما بهتره ،چون ما دونفریم و پسرم که ۹ ماهشه

این قیمت ها رو از روی چه معیاری دارید میگید عزیزم؟ الان یک رفت خالی از تهران به شیراز ۱۴۰ تومنه. چطو ...

عزیز من من قیمت هارو به نفر میگم ...اگه ۶ تخته بگیرن ۶نفر نفری ۵۰ هزارتومن اونم قطار معمولی....مجبور هم نیست دربست بگیره میتونه چند تا اسم بده بلیط بخره که اسم دربست هم روش نباشه که گرون بشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2714
کلا پشیمون شدم😅😅😅😅😅 با هواپیما بهتره ،چون ما دونفریم و پسرم که ۹ ماهشه

با بچه کوچیک اذیت میشی با هواپیما برو راحت و بی دردسر

با بچه کوچیک اذیت میشی با هواپیما برو راحت و بی دردسر

من قصدم هواپیماس

امان از مادرشوهر😏😏😏😏😏😏😏😏

گفتم شما با قطار برید ما با هواپیما میایم

عزیز من من قیمت هارو به نفر میگم ...اگه ۶ تخته بگیرن ۶نفر نفری ۵۰ هزارتومن اونم قطار معمولی....مجبور ...

اخه در هر کوپه رو میزنن و کارت ملی همه رو میخان. نمیدونم والا این چیزی که شما میگید با چیزی که ما داریم میبینیم زمین تا اسمونه