2703
2553

برعکس خواهر شوهر من هی میاد پیش من حرف میزنه میخندیم بدون منظوره واقعا چون با من راحته شوخی بی ادبی میکنه بعد من بهش میگم ب اون دوتا زن داداشتم بگو بیاند ک ناراحت نشند 

کلا خانواده اشون دنبال این چیزا نیستن فقط مامانش یکم ناز داره برا شوهرم ک اونم من کاریش ندارم

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر و خاله شوهر و دختراش وقتی میان خونمون میرن تو اتاق درو هم میبندن به شوهرم گفتم اینا چرا اینجورین گفت حسودی میکنن😕 منم نه میرم پیششون نه برام مهمن

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
چه زمانی تشخیص میدی میخوان متفرق بشن؟😊

بحث و خنده افت میکنه یا نزدیک سرو غذا میشه 

اخه یکی دوبار شد پاشدن رفتن یه حالت بدی شد من موندم تو اتاق دیگه زیاد نمیشینم و اینکه حرفاشون برام خیلی پیش پا افتاده س همش درمورد مد و وسایل ارایش و پز دادن

خواهرشوهرام خیلی حرف این چیزارو میزنن من خسته میشم

2720

انشاا... که شمااینطوری نباشی ماکه هرموقع جم میشیم حرفی بزنیم عروسمون هزارتاش میکنه میکوبه توسر داداشم

واسه همین وقتی توجمعمونه سرسنگینیم

یبار گفتم دوس دارم ابرومو سایه بزنم ولی شوهرم دوس نداره رفت باداداشم دعوا ابروشو سایه زد

داداشمم منو دعواکرد گفت مجبوری به زنم خط میدی😓😓😓😓

یعنی شما تو پذیرایی میشینی اونا میرن تو اتاق ومیخندن !   توی دوران عقد رفتاری نکردی که کی ...

مخالف كه بودن چون ميكفت بايد خوذمون زن براش انتخاب كنيم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

همشون همينن 

خودشونو ول نميكنن بيان با ما حرف بزنن 

منم بيشتر شنوندم و برام مهم نيس

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2714
انشاا... که شمااینطوری نباشی ماکه هرموقع جم میشیم حرفی بزنیم عروسمون هزارتاش میکنه میکوبه توسر داداش ...

دقيقا منظورم همين عروسا بودن چون ما هم يه نمونه داريم يعني هر موقع هرچيزي شد رفت خونه اش دعوا راه انداخت كه آره خواهرت فلان كارو بكنه تو برام نكني مگه من چيم از اون كمتره و فلان

اره اینجورین به منم بر میخوره.من با‌گوشی خودم‌رو‌سرگرم‌میکنم.

منم اينكارو ميكنم شوهرم ميكه تقصير خودته همش سرت تو گوشيه 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
اگه منظورت خونه مادرشوهرته که دیگه بعد یک سال و نیم رفت و آمد لازم نیست بهت بگن بیا تو جمع ما اگه خو ...

نميشه خيلي ضايس ميكن ببين محلش نميزاريم مياد خودش

2706