1147
1273

انشاا... که شمااینطوری نباشی ماکه هرموقع جم میشیم حرفی بزنیم عروسمون هزارتاش میکنه میکوبه توسر داداشم

واسه همین وقتی توجمعمونه سرسنگینیم

یبار گفتم دوس دارم ابرومو سایه بزنم ولی شوهرم دوس نداره رفت باداداشم دعوا ابروشو سایه زد

داداشمم منو دعواکرد گفت مجبوری به زنم خط میدی😓😓😓😓

یعنی شما تو پذیرایی میشینی اونا میرن تو اتاق ومیخندن !   توی دوران عقد رفتاری نکردی که کی ...

مخالف كه بودن چون ميكفت بايد خوذمون زن براش انتخاب كنيم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

انشاا... که شمااینطوری نباشی ماکه هرموقع جم میشیم حرفی بزنیم عروسمون هزارتاش میکنه میکوبه توسر داداش ...

دقيقا منظورم همين عروسا بودن چون ما هم يه نمونه داريم يعني هر موقع هرچيزي شد رفت خونه اش دعوا راه انداخت كه آره خواهرت فلان كارو بكنه تو برام نكني مگه من چيم از اون كمتره و فلان

1226
اره اینجورین به منم بر میخوره.من با‌گوشی خودم‌رو‌سرگرم‌میکنم.

منم اينكارو ميكنم شوهرم ميكه تقصير خودته همش سرت تو گوشيه 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
اگه منظورت خونه مادرشوهرته که دیگه بعد یک سال و نیم رفت و آمد لازم نیست بهت بگن بیا تو جمع ما اگه خو ...

نميشه خيلي ضايس ميكن ببين محلش نميزاريم مياد خودش

1274
من از اولم باهاشون گرم رفتار کردم بخاطر همین باهاشون راحتم و منو از داداششون بیشتر دوست دارن😎

درحالت شما خانواده شوهر آدمای خوبین و قدر خوبی شما رو دونستن بیشتر مواقع اونجور نیست مثل خود من که خیلی از اول صمیمی شدم باهاشون بعدش انقدر بهم ضربه ضدن خدا ازشون نگذره مخصوصا مادرشوهرم که یه مار هفت سره 

منم  همینجوری بودم میرفتم خونه مادرشوهرم همشون جمع میشدن تو اشپزخونه جلسه میگرفتن  تنهامی موندم خیلی ناراحت میشدم تا خودمو با گوشی سرگرم کردم جوری که الان صدا مادر شوهرم در اومد چرا من همش سرم تو گوشیه با اونا حرف نمیزنم .

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
اره والا دیگه جرات نداریم حرفی بزنیم

من جرأت نداشتم وسايل خونه عوض كنم يا حتي مسافرت برم🤕

مامانم بازنشست شد ميخواست با پول سنواتش يه سرويس طلا برا خودش بخره خون راه انداخت كه هرچي خريدي بايد برا منم عينشو بخري😐ديگه مامانمم نخريد 

1257
نميشه خيلي ضايس ميكن ببين محلش نميزاريم مياد خودش

چرا فکر میکنی محل نمیذارن خب شما گرم نمیگیری اونا هم گرم نمیگیرن دیگه من خودم آدمی گرمی نیستم کلا بقیه هم با من اینجوری صحبت نمیکنن ولی ناراحت نمیشم چون میدونم خودم اینجوریم، به نظرم شوهرت راست میگه

منو اولا خودشون صدا ميزدن الان خيلط وقتا من جمع را خودم تشكيل ميدم نوبتي صدا ميكنمشو من يه خواهر شوهرم مجرد دارم فقط  تو مهموني ها خاله و زندايي هاي شوهرمو صدا ميكنيم اونم دوتاشون بيشتر كه جوونن اون دوتاي ديگه همسن مامانم و بزرگترن و چهل سه چهار سال اند

من جرأت نداشتم وسايل خونه عوض كنم يا حتي مسافرت برم🤕 مامانم بازنشست شد ميخواست با پول سنواتش يه سر ...

وای انگار عروس مارومیگی حتما داداشت تک پسره

منم میرم مسافرت اصن بهش نمیگم

باهات تعریفی نمیکنن😐😐 یعنی چی

خب يعني اول تا اخر بايد زُل بزنم به روبرو يا به سقف يا گوشي يا زمين😁

1254