1147
1254

ببخشيد امروز كلا حالم خوب نيست از هر دري دارم تاپيك ميزنم😁😁

من يكسال نامزد بودم و سه ماهه عروسي كردم اما هر بار خانواده شوهر دعوت ميكنن ميرم هيچكدومشون بامن تعريفي نميكنن

نه خواهرشوهرام نه مادر شوهر

هميشه يا تنها ميشينم يا همسرم مياد كنارم

ولي خواهراش باهم تعريف ميكنن با جمع ميشن تو اتاق ميخندن

همشونم ازمن بزرگترن

ميدونم نبايد مهم باشه ولي امروز يهو برام مهم شد و ناراحتم كرده فكر كردن بهش

اخه چندسب پيش اونجا بوديم واقعا حوصلم سر رفت

الانم به همسرم زنك ددم از احساسم كفتم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

آره منم بیشتر موقع ها تنهام

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
من نمیرم پیشون تا صدام کنن  بعد میرم و کمی میشینم و قبل اینکه متفرق شن پامیشم

چه زمانی تشخیص میدی میخوان متفرق بشن؟😊

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من از اولم باهاشون گرم رفتار کردم بخاطر همین باهاشون راحتم و منو از داداششون بیشتر دوست دارن😎

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
1281

شخص شما منظورم نيستا ولي از بس  بعضي از عروساي امروزي حرف روربزرگ كردن دعوا راه انداختن اين  اونو گفت اينكي اونو گفت كردن از نقطه ضعف خانواده شوهر استفاده كردن زرتي هم مهريه اجرا گذاشتن بعضيا هم طلاق گرفتن خانواده شوهر يكم محتاط تر عمل ميكنن پيش عروس وا نميدن، منم در آينده با عروسم خيلي رسمي خواهم بود 

یعنی شما تو پذیرایی میشینی اونا میرن تو اتاق ومیخندن ! 

توی دوران عقد رفتاری نکردی که کینه ای داشته باشن و مخالف ازدواجتون باشن؟اگه این مشکل نبوده  

سری بعدرفتی به مادرشوهرت بگو مامان کارنداری کمکت کنم( سالادی اماده کردن سفره ای چیزی ) بعدم بگو چون خیلی حوصلم سرمیره.اینطوری محترمانه یه تذکر دادی اما مراقب باش متوجهشون نکنی ازاین‌موضوع ناراحتی 

1257

برعکس خواهر شوهر من هی میاد پیش من حرف میزنه میخندیم بدون منظوره واقعا چون با من راحته شوخی بی ادبی میکنه بعد من بهش میگم ب اون دوتا زن داداشتم بگو بیاند ک ناراحت نشند 

کلا خانواده اشون دنبال این چیزا نیستن فقط مامانش یکم ناز داره برا شوهرم ک اونم من کاریش ندارم

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مادر شوهر و خاله شوهر و دختراش وقتی میان خونمون میرن تو اتاق درو هم میبندن به شوهرم گفتم اینا چرا اینجورین گفت حسودی میکنن😕 منم نه میرم پیششون نه برام مهمن

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
چه زمانی تشخیص میدی میخوان متفرق بشن؟😊

بحث و خنده افت میکنه یا نزدیک سرو غذا میشه 

اخه یکی دوبار شد پاشدن رفتن یه حالت بدی شد من موندم تو اتاق دیگه زیاد نمیشینم و اینکه حرفاشون برام خیلی پیش پا افتاده س همش درمورد مد و وسایل ارایش و پز دادن

خواهرشوهرام خیلی حرف این چیزارو میزنن من خسته میشم

1220